Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Pokazy slajdów fotografii podróżniczej


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aparat Olympus E-3 wyposażony jest w 11-polowy autofokus, który w momencie premiery był najczulszym tego typu układem zastosowanym w tej klasie lustrzanek cyfrowych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Pokazy slajdów fotografii podróżniczej
Dodał: Błażej Organisty 15.10.2015
W czwartek 15 października rusza 3. edycja slajdów podróżniczych w warszawskim kinie Luna. O samotnym przejściu przez lasy równikowe Konga, absolutnej pustce Salaru de Uyuni, poszukiwaniu himalajskiego raju, średniowiecznej krainie kamiennych wież, motocyklowej podróży po bezdrożach Rosji i Azji Środkowej, a także o odkrywaniu świata równoległego, rowerowej przygodzie przez życie i wędrówkach z plecakiem przez świat, będą opowiadać podróżnicy.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Już po raz trzeci rozpoczyna się cykl slajdów IN MUNDO w warszawskim kinie Luna. Jak zwykle w czwartki o godzinie 19.00 będzie można posłuchać pełnych pasji podróżniczych opowieści i zobaczyć na dużym kinowym ekranie zdjęcia z różnych zakątków świata.

Cykl pokazów slajdów Il Mundo


Agnieszka i Mateusz Waligóra opowiedzą o rowerowej podróży przez boliwijskie Altiplano, stanowiącej część 19 miesięcznej podróży przez Amerykę Południową. Po raz pierwszy uczestnicy będą mieli okazję posłuchać relacji o samotnym pieszym przejściu największej solnej pustyni świata – Salar de Uyuni.

Cykl pokazów slajdów Il Mundo


Anna i Krzysztof Kobusowie zabiorą gości na wędrówkę przez plantacje kawy i trzciny cukrowej, spacer zaułkami Hawany i przejażdżkę starymi autami. Spojrzymy też na Dolinę Vinales – jeden z najpiękniejszych krajobrazów Kuby.

Cykl pokazów slajdów Il Mundo


Małgorzata Szumska podróżowała przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii. Wyruszyła w sentymentalną podróż do wioski, której nie ma na mapie, by spotkać ludzi, którzy jeszcze pamiętają…

Monika Witkowska, która odwiedziła 180 krajów na wszystkich kontynentach, wydała poradnik globtroterski „Z plecakiem przez świat”. Oprócz ciekawych zdjęć, organizatorzy gwarantują wiele praktycznych rad, jak wyglądają globtroterskie eskapady za przysłowiowe grosze. Monika jest również autorką książki „Góry z duszą”. Podczas drugiego pokazu opowie o kilku zdobytych i opisanych przez siebie górach. O tym, że nie tylko upragniony szczyt, ale równie ważna jest i „dusza” danej góry, na którą składają się różne ciekawostki, wierzenia żyjących tam ludzi, przyroda czy lokalne legendy.

Cykl pokazów slajdów Il Mundo
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.046s.