Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Canon prezentuje przenośny obiektyw telewizyjny 4K


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Canon prezentuje przenośny obiektyw telewizyjny 4K
Dodał: Błażej Organisty 26.08.2015
Firma Canon zaprezentowała najnowszy kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy do kamer z matrycą 2/3” – CJ12ex4.3B. Obiektyw posiada najszerszą dostępną wartość ogniskowej 4,3 mm, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno podczas relacjonowania wydarzeń sportowych, jak i profesjonalnych realizacji transmisji na żywo.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Canon poinformował także, że pracuje nad nowym kompaktowym obiektywem 4K do kamer z matrycą 2/3”. Ten produkt będzie kolejnym ważnym dodatkiem do serii telewizyjnych obiektywów 4K. Zostanie zoptymalizowany do pracy zarówno w studio, jak i na zewnątrz i znajdzie zastosowanie w różnych środowiskach, m.in. podczas relacjonowania imprez sportowych, transmisji na żywo czy produkcji seriali i reklam.

Canon CJ12ex4.3B


Parametry optyczne 4K
Wykorzystując zaawansowane technologie optyczne, najnowszy obiektyw Canon CJ12ex4.3B oferuje najwyższą jakość obrazu 4K w całym 12-krotnym zakresie zbliżenia. Umożliwia dostosowanie parametrów do różnych warunków pracy i pozwala operatorom z łatwością przechodzić od szerokich planów przy wartości 4,3 mm do zbliżeń, zachowując doskonałą jakość obrazu. Dodatkowo, wbudowany konwerter 2x daje możliwość zwiększenia zakresu ogniskowej przy zachowaniu jakości 4K.

Canon CJ12ex4.3B


Aby zapewnić ostrość podczas nagrywania scen o wysokim kontraście, obiektyw CJ12ex4.3B jest wyposażony w elementy fluorytowe i soczewkę ze szkła UD ze specjalnymi powłokami Canon, które minimalizują efekty ducha i flary. Nowy 3-grupowy wewnętrzny system regulacji ostrości dodatkowo ogranicza tzw. oddychanie obiektywu (focus breathing).

Canon CJ12ex4.3B
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.697s.