Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Bezpłatne warsztaty fotografii dokumentalnej


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Bezpłatne warsztaty fotografii dokumentalnej
Dodał: Sebastian Kuniszewski 14.08.2008
Organizatorzy warszawskiego tygodnia filmowego Off/On obok wielu wydarzeń spod znaku X muzy, przygotowali coś dla miłośników fotografii. 22 i 23 sierpnia zapraszają wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty fotografii dokumentalnej.


Festiwal Off/On Warszawa to wydarzenie dla miłośników filmu, muzyki i fotografii, które odbywać się będzie w dniach 18-23.08.2008. Podczas spotkań z kinem europejskim, koncertów, konkursów i wystaw fotograficznych organizatorzy chcą zwrócić uwagę publiczności na nowe zjawiska artystyczne, młodych, obiecujących artystów oraz w ambitny sposób ożywić Warszawę w sezonie letnim.


W ramach wydarzeń i spotkań festiwalowych, 22 i 23 sierpnia, odbędą się praktyczne warsztaty fotografii dokumentalnej. Jedynym wymogiem uprawniającym do wzięcia w nich udziału jest wypełnienie zgłoszenia dostępnego na stronie Off/On Warszawa. Zajęcia poprowadzi Andrzej Kramarz – wykładowca fotografi dokumentalnej w Akademii Fotografii oraz absolwent Instytutu Kreatywnej Fotografii w Opawie (Czechy).

Andrzej Kramarz - współzałożyciel grupy artystycznej "DRUT" (Dębicka Rzesza Uprawiaczy Tfurczości) oraz zespołu muzyki improwizowanej "Na Przykład", aktywnych w latach 1985-1990. Od początku lat 90. pracuje jako fotograf-dokumentalista publikując swoje prace w większości polskich tygodników. Do jego najbardziej znanych cykli fotograficznych należą: "Morze Czarne", "Klinika", "Nieskończoność poznania" oraz "Dom" (wspólnie z Weroniką Łodzińską).
 
Laureat wielu nagród fotograficznych. Współtwórca Fundacji Imago Mundi, działającej na rzecz edukacji i rozwoju fotografii. Wicedyrektor artystyczny festiwalu "Miesiąc Fotografii w Krakowie", członek Kolektywu Fotografów Visavis.pl. Wykłada fotografię dokumentalną w Akademii Fotografii.

Miasto: Warszawa
Lokalizacja: Kino Luna
Ulica: Marszałkowska 28 (przy placu Zbawiciela)
Terminy: 22.08.2008 godz. 12:00-15:00, 23.08.2008, godz. 12:00-16:00
Adres WWW: www.offon.org

Zobacz także:
"Piktorialiści polscy" - wernisaż wystawy fotografii
Rekrutacja do Studium Fotografii ZPAF 2008/2009
Nowy serwis edukacyjny Nikona
Film: "Henri Cartier-Bresson - Biografia jednego spojrzenia"
Premiera albumu z fotografiami grupy Sputnik Photos
Warsztaty fotografii portretowej

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.636s.