Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Piękno i magia szarości


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aby w aparatach Canon PowerShot sprawdzić, jaka wersja firmware'u jest obecna w aparacie, należy przygotować sobie odpowiednią kartę pamięci?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Piękno i magia szarości]
Przez cały grudzień nadsyłaliście prace na nasz konkurs fotografii czarno-białej "Piękno i magia szarości". Otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych prac, choć bezbarwnych to pełnych treści, kształtów i faktur przedmiotów, sytuacji i ludzi, niebanalnych i pełnych fotograficznego wyrazu... Spośród nich jury wyłoniło trzech finalistów i dwie osoby wyróżnione. Otrzymają oni atrakcyjne zestawy książek fotograficznych ufundowane przez Wydawnictwo Galaktyka.
 
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I miejsce:
NAGRODA: Komplet książek Wydawnictwa Galaktyka o następujących tytułach: "Świat błysku", "Siła fleszy", "Fotografia produktowa"

Tytuł: Portret, Autor: Marek grzeszczyk


II miejsce:
NAGRODA: Komplet książek Wydawnictwa Galaktyka o następujących tytułach: "Świat błysku", "Siła fleszy", "Fotografia produktowa"

Tytuł: Wirówka, Autor: Mano


III miejsce:
NAGRODA: Komplet książek Wydawnictwa Galaktyka o następujących tytułach: "Świat błysku", "Siła fleszy", "Fotografia produktowa"


Tytuł: jest takie miejsce... Autorka: Anna Klinkosz

WYRÓŻNIENIA
NAGRODY: Dla każdego z wyróżnionych komplet książek Wydawnictwa Galaktyka o następujących tytułach: "Z pamiętnika lampy błyskowej", "Zdjęcie: proces tworzenia"

Tytuł: another love, Autorka: Klaudia Karpińska

Tytuł: żerowanie synchroniczne, Autor: MAREK ZDZIECHOWSKIGaleria wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs: www.fotografuj.pl
Zwycięzcy dotychczasowych konkursów: www.fotografuj.pl

Aby sprawdzić, jakie tytuły książek fotograficznych, ma w swojej ofercie Wydawnictwo Galaktyka wejdź na stronę: www.galaktyka.com.pl
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[22.09.2018]
Autor:
Monika Rogalska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.023s.