Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Obraz abstrakcyjny nieco


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Obraz abstrakcyjny nieco]
Fotografia abstrakcyjna tylko z pozoru wydaje się łatwa. Nie chodzi przecież o to, by sfotografować jakieś nieregularne plamy czy kształty, lecz stworzyć z nich oryginalny kadr lub też uchwycić elementy wchodzące ze sobą w niecodzienną relację i tworzące przez to niezwykłą scenę. Takie obrazy wymagają nie tylko dobrego oka od fotografa, ale też zmuszają oglądających do nieco dłuższej analizy zdjęcia i odszukania owych nieoczywistych związków lub regularnego wzoru w tylko z pozoru pozbawionej porządku scenie. Wielu z Was udało się to naprawdę znakomicie, nadesłane prace były często ne tylko bardzo oryginalne, ale też zdradzały Wasze artystyczne podejście do tego rodzaju fotografii. Jury zdecydowało się nagrodzić trzy osoby, ale tym razem wielu autorów zasługiwało na wyróżnienie... No cóż nagrody były tylko trzy.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I miejsce
NAGRODY: dysk zewnętrzny SSD SanDisk Extreme 500

The Elements. fot. Chawran


II miejsce
NAGRODY: karta SD SanDisk Extreme 128 GB

Święty, fot. Ilona Idzikowska


III miejsce
NAGRODA: karta SD SanDisk Ultra 128 GB

Out of the Void, fot. Bartosz FlisekGaleria konkursu ''Obraz abstrakcyjny nieco'': www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.04s.