Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Moja pocztówka z wakacji


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Moja pocztówka z wakacji]
Z wakacji przywozimy mnóstwo zdjęć: krajobrazów, portretów, ujęć rodzinnych i tych robionych po prostu na pamiątkę. Bywają jednak wśród nich i takie, które są esencją letniej beztroski, ukazują charakterystyczne cechy kultury zwiedzanego kraju czy też mogłyby być klasyczną "pocztówką" z odwiedzonego miejsca. Takie właśnie są wasze zdjęcia nadesłane na konkurs "Moja pocztówka z wakacji". Było wśród nich wiele naprawdę udanych i interesujących obrazów, zrobionych zarówno w miejscach egzotycznych, jak i tuż koło domu. Jury nie miało więc łatwego wyboru, ale ostatecznie wybrało trzy najciekawsze jego zdaniem fotografie.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I miejsce
NAGRODY: zestaw poradników fotograficznych: Światło w fotografii. Magia i nauka, Fotografia żywności od kuchni, Świat błysku

Biegacz wodny, fot. Michał Złotorzyński


II miejsce
NAGRODY: zestaw poradników fotograficznych: Światło w fotografii. Magia i nauka, Fotografia żywności od kuchni, Świat błysku

Balijska rodzina, fot. Sebastian Omen Jaw


III miejsce
NAGRODA: zestaw poradników fotograficznych: Światło w fotografii. Magia i nauka, Fotografia żywności od kuchni, Świat błysku

Pozdrowienia z Krzyżtoporu, fot. Agnieszka SzulimGaleria konkursu ''Moja pocztówka z wakacji'': www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.09.2018]
Autor:
radfoto
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.016s.