Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Jesienny spacer z aparatem


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Jesienny spacer z aparatem]
Tym razem ze sporym opóźnieniem prezentujemy laureatów naszego konkursu zatytułowanego "Jesienny spacer z aparatem", czego powodem była konieczność kilkukrotnego wyłania zwycięzcy z uwagi na to, że autorzy kolejnych wybieranych zdjęć nie odpowiadali na maile lub nie byli w stanie potwierdzić tego, że sami wykonali fotografię. Regulamin nakazuje nam w takim wypadku dać uczestnikowi kilka dni na dopełnienie formalności, co w przypadku przeprowadzenia takiej procedury kilka razy zabrało nam sporo czasu. Niemniej za opóźnienie – choć niezawinione przez nas – bardzo naszych Czytelników przepraszamy.

Wracając do samego konkursu, warto podkreślić, że choć jego temat należy o tych najbardziej klasycznych, to sporo waszych zdjęć było niezwykle oryginalnych, a wielu z Was chcąc uciec od sztampy zdecydowało się na zastosowanie specjalnych technik fotografowania, które nierzadko wymagały dużego nakładu pracy, zaangażowania, poświęcenia, a czasem wykonania wielu prób. Jury miało więc nie lada problem z wyborem tych najciekawszych prac. Ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić tych z Was, których fotografie okazały się najbardziej oryginalne, świetnie skomponowane i mające najwięcej walorów artystycznych. Nagrodzone zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I Miejsce
NAGRODA: statyw Manfrotto od firmy Foto 7

Tytuł: W parku, Autor: Jan Siemiński HARB


II Miejsce
NAGRODY: torba na ramię Manfrotto Professional Shoulder bag 50 od firmy Foto 7

Tytuł: Jesienna sonata, Autor: Mano


III Miejsce
NAGRODY: torba na ramię Manfrotto Advanced Shoulder Bag VII od firmy Foto 7

Tytuł: Dreaming light, Autor: Pawel KlareckiGaleria konkursu ''Jesienny spacer z aparatem'': www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[24.09.2018]
Autor:
asteel
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.09s.