Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Jesienny spacer z aparatem


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Jesienny spacer z aparatem]
Tym razem ze sporym opóźnieniem prezentujemy laureatów naszego konkursu zatytułowanego "Jesienny spacer z aparatem", czego powodem była konieczność kilkukrotnego wyłania zwycięzcy z uwagi na to, że autorzy kolejnych wybieranych zdjęć nie odpowiadali na maile lub nie byli w stanie potwierdzić tego, że sami wykonali fotografię. Regulamin nakazuje nam w takim wypadku dać uczestnikowi kilka dni na dopełnienie formalności, co w przypadku przeprowadzenia takiej procedury kilka razy zabrało nam sporo czasu. Niemniej za opóźnienie – choć niezawinione przez nas – bardzo naszych Czytelników przepraszamy.

Wracając do samego konkursu, warto podkreślić, że choć jego temat należy o tych najbardziej klasycznych, to sporo waszych zdjęć było niezwykle oryginalnych, a wielu z Was chcąc uciec od sztampy zdecydowało się na zastosowanie specjalnych technik fotografowania, które nierzadko wymagały dużego nakładu pracy, zaangażowania, poświęcenia, a czasem wykonania wielu prób. Jury miało więc nie lada problem z wyborem tych najciekawszych prac. Ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić tych z Was, których fotografie okazały się najbardziej oryginalne, świetnie skomponowane i mające najwięcej walorów artystycznych. Nagrodzone zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I Miejsce
NAGRODA: statyw Manfrotto od firmy Foto 7

Tytuł: W parku, Autor: Jan Siemiński HARB


II Miejsce
NAGRODY: torba na ramię Manfrotto Professional Shoulder bag 50 od firmy Foto 7

Tytuł: Jesienna sonata, Autor: Mano


III Miejsce
NAGRODY: torba na ramię Manfrotto Advanced Shoulder Bag VII od firmy Foto 7

Tytuł: Dreaming light, Autor: Pawel KlareckiGaleria konkursu ''Jesienny spacer z aparatem'': www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.017s.