Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Człowiek – kultura i obyczaje


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Człowiek – kultura i obyczaje]
Uczestnicy ogłoszonego we wrześniu konkursu "Człowiek – kultura i obyczaje" udowodnili, że są uważnymi obserwatorami nie tylko podczas egzotycznych podróży, ale potrafią dostrzec interesujących ludzi i niezwykłe sytuacje także w rzeczywistości, która otacza ich na co dzień. Na konkurs nadesłanych zostało 930 prac spośród których jury do ścisłego finału wybrało 17 fotografii. Ostatecznie jego członkowie postanowili przyznać pierwszą nagrodę Sebastianowi L. za kadr zatytułowany "W oknie". Drugie miejsce zajęła praca Joanny Blu pt. "Chiński Mnich", zaś trzecie fotografia "Transindyjski" autorstwa Chicadii. Jury postanowiło wyróżnić także pracę autora o pseudonimie Serek, ukazującą poranną modlitwę młodych mnichów.
 
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I miejsce
NAGRODA: Lustrzanka cyfrowa Sony A350 z obiektywem DT 18-70 mm o wartości 2600 zł oraz kwota pieniężna w wysokości 260 zł, która przeznaczona zostanie na podatek dochodowy od osób fizycznych.

Tytuł: ''W oknie'', autor: Sebastian L.


II miejsce
NAGRODA: Aparat cyfrowy Sony DSC-W300 o wartości 1200 zł oraz kwota pieniężna w wysokości 120 zł, która przeznaczona zostanie na podatek dochodowy od osób fizycznych.

Tytuł: ''Chiński mnich'', autor: Joanna Blu


III miejsce
NAGRODA: Torba do aparatów i kamer cyfrowych Sony LCS-CSF o wartości 100 zł.

Tytuł: ''Transindyjski'', autor: Chicadii.


Wyróżnienie
Tytuł: ''Poranne modlitwy'', autor: Serek


Galeria wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs: www.fotografuj.pl
Zwycięzcy dotychczasowych konkursów: www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.042s.