Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Zoner Photo Studio 15 w polskiej wersji językowej


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Znany film Tima Burtona, Gnijąca panna młoda (Corpse bride), nakręcony został cyfrową lustrzanką?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Zoner Photo Studio 15 w polskiej wersji językowej
Dodał: Alina Plata 24.06.2013
Pojawiła się polska wersja językowa programu Zoner Photo Studio 15, służącego do łatwej edycji zdjęć i zarządzania nimi.


Zoner Photo Studio to program dla każdego posiadacza cyfrowych zdjęć, zarówno dla profesjonalisty, jak i dla amatora. Program dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej, łącznie z bogatym tekstem pomocy.

Jest czymś więcej, niż tylko edytorem i menadżerem zdjęć. Można tu znaleźć łatwą edycję, ale również pokazy slajdów, generowanie DVD, sortowanie, narzędzia twórcze, tworzenie pocztówek, kalendarzy, udostępnianie na serwisach społecznościowych, stronach www, zdjęcia 3D, HDR, i wszystko, co potrzebne do pracy ze zdjęciami.

Zoner Photo Studio 15 oferuje automatyczne kopie zapasowe, aby chronić oryginały podczas edycji i łatwo synchronizować zdjęcia. Twoja kolekcja zdjęć będzie zawsze kompletna, aktualna, i z kopią zapasową.

Zoner będzie przydatny na każdym etapie kontaktu ze zdjęciami i w każdej fotoopowieści, od pobrania z aparatu, karty pamięci, skanera, poprzez edycję, retusz, zarządzenie zdjęciami, pracę ze zdjęciami RAW, tworzenie kompozycji, współdzielenie.

Za pomocą suwaków na pasku bocznym edytora, można szybko skorygować ekspozycję, rozjaśnić cienie, przyciemnić prześwietlone obszary. Ustalić nowe punkty czerni i bieli, zmienić temperaturę barw, odcień, nasycenie, klarowność itp, uzyskać zupełnie inne strefy kolorów przesuwając ciągnąć krzywą tonalną. Można także skorzystać z gotowych szybkich filtrów na pasku bocznym lub całej gamy efektów w menu, wyretuszować zdjęcie usuwając zbędne elementy za pomocą narzędzia klonowania, pędzla naprawczego, lub wypełnienia otoczeniem, stworzyć kalendarze ze wybranych zdjęć, pocztówki, dodać ramki, utworzyć puzzle, także połączyć zdjęcia w panoramę, zdjęcie 3D, pracować na zdjęciach RAW i przetwarzać je do wynikowych formatów.

Efekt tilt shift nadaje obiektom na zdjęciu wygląd miniatur. Obiekt pozostaje wyraźny, a przestrzeń wokół niego rozmyta.

Program wspiera metadane o zdjęciach EXIF, które są zapisywane przez aparaty cyfrowe. W tych danych można określić autora, opisy, pozycję GPS, ekspozycję, obiektyw, i wiele innych.. Program pozwala na ich modyfikacje, nadawanie słów kluczowych i pozycji GPS z mapy (Google Map, Google Earth). Można ustawić zdjęciom etykiety, ranking Łatwe wyszukiwanie jest dostępne po każdej z cech, w tym po odległości od pozycji GPS.

Nowe funkcje Zoner Photo Studio 15

Oprócz wielu opcji udostępniania zdjęć, program oferuje także zachowanie ich na stronie prywatnej użytkownika na serwerze zonerama, np. twojanazwa.zonerama.com

Program można pobrać z: www.zoner.com

Więcej:
Strona producenta: www.zoner.pl
Strona dystrybutora i poradniki wideo: zonerstudio.pl

Zobacz także:
O ograniczonej, regionalnej gwarancji dla produktów Sigma
Wideoporadnik: Architektura wnętrz
Sigma 18–35 mm f1.8 DC HSM – cena i dostepność
Nikkor: 80 milionów na 80-lecie
Lomography prezentuje lustrzankę Konstruktor
Bezlusterkowiec Pentax Q7
Samsung Galaxy S4 zoom – smartfon z 10-krotnym zoomem optycznym
Kamera sportowa Redleaf RD60 New
Lampy Fomei Digitalis z funkcją strobo
Nowa Leica X Vario
Dwa nowe obiektywy od Samyang
Leica X Vario typu 107 – specyfikacje aparatu

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.722s.