Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Wernisaż w Leica Gallery


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Wernisaż w Leica Gallery
Dodał: Błażej Organisty 04.12.2015
Tomasz Wysocki: Jest to moja wizja przyszłości, która oczywiście ma miejsce już teraz, w teraźniejszości. Początek wystawy fotografii"Początki" w warszawskiej galerii w niedzielę o godzinie 18.00.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Wystawa Tomasza Wysockiego w Leica Gallery Warszawa (04.12.2015–25.01.2016) to pierwsza tak obszerna prezentacja twórczości tego artysty. Leica Gallery Warszawa nigdy wcześniej nie pokazywała prac młodego twórcy na początku jego kariery artystycznej.

W galerii będzie można zobaczyć trzy odrębne projekty Wysockiego (realizowane na przełomie 2013–2015), na które łącznie składa się niespełna 30 fotografii w różnych formatach. Wystawie towarzyszyć będzie premiera pierwszej książki fotograficznej artysty, wydanej przez Leica Gallery Warszawa.

Pierwszy projekt, Return to Eden, to opowieść o poszukiwaniach naszej tożsamości, o tym kim jesteśmy w środku, a kim na zewnątrz. To również pierwszy projekt Wysockiego zrealizowany w studio.

Początki, fot. Tomasz Wysocki


Cykl drugi, In-visibilis, zainspirowany kolekcją mody zaprojektowaną po części dla osób niewidomych, to cykl o zmysłach, opowiada o świecie osób niewidomych urządzonym przez osoby widzące.

Początki, fot. Tomasz Wysocki


Oba cykle operują bardzo oszczędnym językiem pojedynczych zdarzeń. Dominuje biel, przedmioty i postaci są czytelne – prawdziwy temat fotografii jest jednak ukryty.

Ostatni prezentowany cykl Exodus 2064 to najbardziej widowiskowy projekt. To wizja przyszłości, która jest wynikiem eksperymentów artysty z hipnozą.

Początki, fot. Tomasz Wysocki
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.189s.