Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Świeć Się – konkurs fotograficzny


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Świeć Się – konkurs fotograficzny
Dodał: Błażej Organisty 16.12.2015
Rusza 7. edycji akcji „Świeć się z Energą”, w której wybierane są najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w Polsce a nagrodami są aparaty fotograficzne OM-D E-M10 oraz TG-860. Świeć Się - konkurs fotograficzny na najpiękniejsze świąteczne iluminacje. Zdjęcia można zgłaszać do 6 stycznia 2016 r.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Olympus zaprasza do udziału w siódmej edycji akcji „Świeć się z Energą”, w której wybierane są najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w Polsce a nagrodami są aparaty fotograficzne OM-D E-M10 oraz TG-860. W konkursie fotograficznym mogą wziąć udział miłośnicy fotografii. Wystarczy wykonać zdjęcie związane tematycznie ze świątecznymi iluminacjami. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 250 000 zł, w tym 200 000 zł na cele charytatywne.

poprzednie edycje, Nagroda Grand Prix


Fotografie do konkursu może zgłosić każdy, istotne, by wykazał się kreatywnością, pomysłowością i empatią na otaczający nas świat. Prace zgłoszone do konkursu powinny wyróżniać się różnorodnością kadrów, nietuzinkowością ujęć i nasyceniem świetlistych barw.

Gorzów Wlkp., fot. Łukasz Kulczyński


W tym roku po raz kolejny przewodniczącą jury konkursu będzie Lidia Popiel, która swoim profesjonalnym okiem oceni prace wszystkich uczestników. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie fotografii, przygotowała specjalne videoporadniki. W krótkich materiałach video podpowiada, jak wykonać dobre technicznie i nieszablonowe zdjęcia.

III miejsce, miasto Welyczko


W okresie świątecznym zarówno ulice, jak i nasze domy aż się proszą, by uwiecznić je na fotografii. I choć operowanie światłem nie jest prostą rzeczą, to nie zniechęcajmy się. Próbujmy, eksperymentujmy i bawmy się tą gwiazdkową aurą w obiektywie. Święta to też doskonała okazja, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia naszym bliskim. Wszystkie fotografie, zawierające w sobie magiczny pierwiastek świąt, będziemy oceniać w konkursie „Świeć się z Energą” – mówi Lidia Popiel, fotografka, wykładowczyni w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Nagroda publiczności, miasto Bieniek


Wszyscy chętni uczestnicy, aby wziąć udział w konkursie powinni założyć album zawierający do ośmiu zdjęć o szeroko pojętej tematyce świątecznej.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.092s.