Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Świeć Się – konkurs fotograficzny


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Do pierwszych aparatów dalmierzowych Canona (o nazwie Hansa Kwanon) w latach 1934–46 obiektywy produkował Nippon Kōgaku Kōgyō K.K. – czyli dzisiejszy Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Świeć Się – konkurs fotograficzny
Dodał: Błażej Organisty 16.12.2015
Rusza 7. edycji akcji „Świeć się z Energą”, w której wybierane są najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w Polsce a nagrodami są aparaty fotograficzne OM-D E-M10 oraz TG-860. Świeć Się - konkurs fotograficzny na najpiękniejsze świąteczne iluminacje. Zdjęcia można zgłaszać do 6 stycznia 2016 r.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Olympus zaprasza do udziału w siódmej edycji akcji „Świeć się z Energą”, w której wybierane są najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w Polsce a nagrodami są aparaty fotograficzne OM-D E-M10 oraz TG-860. W konkursie fotograficznym mogą wziąć udział miłośnicy fotografii. Wystarczy wykonać zdjęcie związane tematycznie ze świątecznymi iluminacjami. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 250 000 zł, w tym 200 000 zł na cele charytatywne.

poprzednie edycje, Nagroda Grand Prix


Fotografie do konkursu może zgłosić każdy, istotne, by wykazał się kreatywnością, pomysłowością i empatią na otaczający nas świat. Prace zgłoszone do konkursu powinny wyróżniać się różnorodnością kadrów, nietuzinkowością ujęć i nasyceniem świetlistych barw.

Gorzów Wlkp., fot. Łukasz Kulczyński


W tym roku po raz kolejny przewodniczącą jury konkursu będzie Lidia Popiel, która swoim profesjonalnym okiem oceni prace wszystkich uczestników. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie fotografii, przygotowała specjalne videoporadniki. W krótkich materiałach video podpowiada, jak wykonać dobre technicznie i nieszablonowe zdjęcia.

III miejsce, miasto Welyczko


W okresie świątecznym zarówno ulice, jak i nasze domy aż się proszą, by uwiecznić je na fotografii. I choć operowanie światłem nie jest prostą rzeczą, to nie zniechęcajmy się. Próbujmy, eksperymentujmy i bawmy się tą gwiazdkową aurą w obiektywie. Święta to też doskonała okazja, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia naszym bliskim. Wszystkie fotografie, zawierające w sobie magiczny pierwiastek świąt, będziemy oceniać w konkursie „Świeć się z Energą” – mówi Lidia Popiel, fotografka, wykładowczyni w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Nagroda publiczności, miasto Bieniek


Wszyscy chętni uczestnicy, aby wziąć udział w konkursie powinni założyć album zawierający do ośmiu zdjęć o szeroko pojętej tematyce świątecznej.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.746s.