Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Pierwsze konsumenckie dyski SSD wykorzystujące 64-warstwowe moduły 3D NAND od Western Digital


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Już w 1965 roku Canon zaprezentował lustrzankę małoobrazkową (model Pellix) ze stałym, półprzepuszczalnym lustrem?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Pierwsze konsumenckie dyski SSD wykorzystujące 64-warstwowe moduły 3D NAND od Western Digital
Dodał: Przemysław Imieliński 24.08.2017
Western Digital, globalny lider rynku technologii i rozwiązań storage, jako pierwszy na świecie zaprezentował (podczas targów Computex 2017) przeznaczone dla użytkowników domowych dyski SSD produkowane w oparciu o technologię 64-warstwowych pamięci 3D NAND.


To przełomowe rozwiązanie powoduje, że innowacyjne dyski SSD wyróżniają się mniejszym zużyciem energii, wyższą wydajnością, a także zwiększoną żywotnością i pojemnością. Nowe dyski właśnie trafiają na rynek.

"Wprowadzenie na rynek PC dysków SSD wykorzystujących technologię 64-warstwową 3D NAND jest kolejnym etapem naszej konwersji ku tej technologii i zapewnia naszym klientom długoterminowe korzyści" – skomentował Mike Cordano, prezes i COO Western Digital.

Dyski WD Blue 3D NAND SATA SSD


WD Blue 3D NAND SATA SSD – dyski wykorzystujące Western Digital 3D NAND
Przeznaczone dla entuzjastów samodzielnego budowania i modernizowania komputerów, resellerów oraz producentów komputerów. WD Blue 3D NAND SATA SSD mogą pochwalić się najwyższym w branży wskaźnikiem MTTF (średni czas do wystąpienia awarii) na poziomie 1,75 mln godzin oraz najwyższą jakością, potwierdzoną certyfikatem WD Functional Integrity Testing Lab (F.I.T. Lab). Co więcej, nabywcy dysków mogą za darmo pobrać zestaw przydatnych narzędzi: oprogramowanie do klonowania dysków Acronis True Image WD Edition, a także WD SSD Dashboard, czyli aplikację do monitorowania wydajności i pojemności dysku, a także pobierania aktualizacji firmware’u.

Dysk SanDisk Ultra 3D SSD


SanDisk Ultra 3D SSD – niesamowita wydajność w grach i edycji grafiki
Dyski SanDisk Ultra 3D SSD – stworzone z myślą o graczach, fotografach i użytkownikach zajmujących się tworzeniem i edycją grafiki, którzy chcieliby zwiększyć wydajność swoich komputerów – sprawdzają się doskonale jako patent na błyskawiczną modernizację komputera. Osoby chcące w prosty sposób przeprowadzić taką operację mogą liczyć na szybkie zwiększenie wydajności i niezawodności, skrócenie czasu uruchamiania systemu i aplikacji, a także szybsze transfery danych. Dyski SanDisk Ultra 3D SSD zapewniają nie tylko obniżenie temperatury komputera i obniżenie poziomu hałasu, ale także ochronę danych przed urazami mechanicznymi i wibracjami.

Dostępność i ceny
Dyski WD Blue 3D NAND SATA SSD będą dostępne w wersjach o pojemnościach 250 GB, 500 GB, 1 TB oraz 2 TB, zarówno w formacie 2.5”/7 mm, jak i w postaci jednostronnych modułów M.2 2280. Podobnie, jak wszystkie inne dyski SSD marki WD, również WD Blue 3D NAND SATA SSD może pochwalić się potwierdzoną certyfikatem WD F.I.T Lab kompatybilnością z wieloma popularnymi platformami.
 
Dyski SanDisk Ultra 3D SSD dostępne będą w wersjach 250 GB, 500 GB, 1 TB oraz 2 TB, w formacie 2.5”/7 mm.
 
Oba nowe produkty zapewniają szybkości odczytu i zapisu danych na poziomie, odpowiednio – do 560 i 530MB/s, objęte są 3-letnią gwarancją i pojawią się na rynku w trzecim kwartale bieżącego roku. Rekomendowane ceny detaliczne zaczynają się od 99,99 USD za WD Blue 3D NAND SATA SSD i SanDisk Ultra 3D SSD w formacie 2,5"/7 mm. Od takiej samej kwoty zaczynają się również ceny WD Blue M.2 2280.

Więcej informacji o WD Blue 3D NAND SATA SSD: www.wdc.com
Więcej informacji o SanDisk Ultra 3D SSD: www.sandisk.com
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.473s.