Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Olympus TG-870 do zadań specjalnych


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Panoramiczne monitory komputerowe o proporcjach obrazu 16:10 niemal idealnie spełniają zasady Złotej Proporcji?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Olympus TG-870 do zadań specjalnych
Dodał: Błażej Organisty 30.03.2016
Nawet przeciętny telefon potrafi zrobić poprawne zdjęcie, ale czy sprawdzi się na basenie, podczas surfowania, wspinaczki na szczyt skały lub spotkania oko w oko z egzotycznymi, kolorowymi rybami w trakcie nurkowania na rafach? Nowy Olympus TOUGH TG-870 jest wodoodporny do 15 m, odporny na upadki z wysokości do 2,1 m, odporny na zgniatanie ciężarem do 100 kg oraz odporny na kurz i mróz do -10°C.

« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »

Właściciele TG-870 mogą korzystać z aplikacji Olympus OI.Share oraz OI. Track. Pozwalają one na zdalne sterowanie aparatem za pomocą Wi-Fi i smartfona oraz na geotagowanie zdjęć publikowanych na portalach społecznościowych – praktycznie z każdego miejsca na ziemi, bez konieczności korzystania z komputera.

TG-870


Aparat posiada najszerszy szerokokątny obiektyw, w jaki wyposażone są wytrzymałe i wodoodporne aparaty kompaktowe (21-105 mm). Ale to nie wszystko – teraz robienie selfie będzie jeszcze łatwiejsze dzięki odchylanemu, 3-calowemu ekranowi o rozdzielczości 920 000 punktów oraz przyciskowi funkcyjnemu do selfie, do którego przypisać można funkcję spustu migawki oraz tryb Autoportret, który kompensuje wszelkie zniekształcenia pojawiające się na krawędziach zdjęć robionych szerokokątnym obiektywem.

TG-870


Miłośnicy fotografii sportowej pokochają zaawansowany tryb seryjny oraz inne tryby sportowe, które pozwolą uchwycić na zdjęciu każdy detal akcji, natomiast rozszerzony zestaw Filtrów Artystycznych w każdym wyzwoli nowe pokłady kreatywności.

Nigdy nie stracisz ujęcia
Czy nie bywasz poirytowany, gdy podczas fotografowania w jaskrawym słońcu nie jesteś w stanie niczego zobaczyć na ekranie LCD? Robiąc zdjęcia TG-870 nie musisz się tym martwić, ponieważ aparat został wyposażony w funkcję LCD boost, która sprawia, że wyświetlacz jest 2,7x jaśniejszy niż inne ekrany.

TG-870
« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.124s.