Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowe statywy Manfrotto


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowe statywy Manfrotto
Dodał: Błażej Organisty 13.08.2015
Manfrotto przedstawia nową kolekcję statywów serii 290. Całkowicie odnowiona gama statywów i zestawów z głowicą oraz monopodów. Nowa seria dedykowana jest dla pasjonatów i hobbystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i poważnie podchodzą do fotografii. Kolekcja składa się z 3 zupełnie nowych modeli statywów i nowych wersji monopodów serii 290.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

290 Light
Statyw 290 Light to aluminiowa konstrukcja nóg oraz zacisków, która zwiększa lekkość, istotną w transportowaniu i wsparciu fotografa.

Manfrotto 290 Light


Statyw 290 Light dostępny jest w zestawie z głowicą ze składanymi rączkami lub głowicą kulową.

290 Xtra
Statyw stał się bardziej funkcjonalny przez 4-stopniowe ustawienie kąta rozstawu nóg, które pozwalają użytkownikowi na większe możliwości ustawienia statywu według własnego upodobania i kreatywności. Do wyboru wersje statywów 290 Xtra dostępne są w wersji solidnej konstrukcji aluminiowej i wytrzymałej oraz sztywnej konstrukcji lekkich rur kompozytowych z włókna węglowego. Obie wersje posiadają ergonomiczne rozwiązania regulowanej długości nóg.

Manfrotto 290 Xtra


Wersja z 290 Xtra z włókien węglowych również dostępna w zestawie z głowicą kulową i 3-kierunkową, a wersja statywu aluminiowego dodatkowo dostępna jest w zestawie z głowicą typu ‘fluid’ dla miłośników wideo i fotografów używających teleobiektywów. Statywy 290 Xtra sprzedawane są samodzielnie, jak i w zestawach z głowicą. Posiadają dedykowaną torbę na ramię dla zapewnienia wygody i komfortu w przenoszeniu i przechowywaniu statywu.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.133s.