Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Nowe oprogramowanie dla Olympus OM-D


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Już w 1965 roku Canon zaprezentował lustrzankę małoobrazkową (model Pellix) ze stałym, półprzepuszczalnym lustrem?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowe oprogramowanie dla Olympus OM-D
Dodał: Błażej Organisty 19.06.2015
Aktualizacja firmware daje nowe, zaawansowane funkcje
flagowemu OM-D E-M1 i OM-D E-M5 Mark II.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Udostępnione zostały nowe aktualizacje oprogramowania dla topowego modelu Olympusa OM-D E-M1 oraz dla OM-D E-M5 Mark II. Posiadacze E-M1 mogą spodziewać się bardziej wyrazistych ujęć pełnego gwiazd nieba dzięki Nocnym Kadrom II. Nowe, specjalne ustawienia rozszerzają repertuar podwodnych możliwości aparatów E-M1 i E-M5 Mark II.


Olympus OM-D


Lepsze ujęcia nieba pełnego gwiazd dzięki Nocnymi Kadrami II
Nowy firmware v 3.1 dodaje modelowi E-M1 tryb Nocne Kadry II, co zwiększa jego możliwości fotografowania po zmroku. Zmniejszona częstotliwość odświeżania wyświetlacza daje lepszą kontrolę na ekranie aparatu, ułatwiając obserwację słabo oświetlonych obiektów.

Olympus OM-D E-M1Dzięki temu dużo łatwiejsze jest wykonywanie ostrych, wyraźnych zdjęć drobnym, jasnym punktom świetlnym na ciemnym tle, które są typowe dla pięknego, rozgwieżdżonego nieba. Nowa funkcja Nocne Kadry II może być wykorzystana we wszystkich trybach fotografowania P/A/S/M. Może to być szczególnie interesujące dla fotografów studyjnych pracujących z lampami błyskowymi w trybie M. Co więcej, możliwe jest wykorzystanie nowej funkcjonalności w połączeniu z innymi funkcjami kreatywnymi, w tym także z trybami Live Composite i Bulb/Time.

Z trybem obrazu Podwodne – więcej możliwości pod wodą
OM-D E-M1 i E-M5 Mark II to lekkie i kompaktowe aparaty systemowe, które oprócz odporność na pył, zachlapania i mróz oferują dużo więcej. Można dzięki nim robić zachwycające zdjęcia na lądzie, a po umieszczeniu ich w dedykowanych wodoszczelnych obudowach, aparaty te stają się idealnym sprzętem do fotografii podwodnej. Dzięki specjalnym trybom mogą one wykonywać precyzyjne, pełne żywych kolorów zdjęcia i filmy na głębokości do 45 metrów. Nowy firmware dla E-M1-v3.1 i v1.2 dla E-M5 E Mark II przenosi możliwości tych aparatów na nowy poziom.

Olympus OM-D E-M5 Mark IINowoopracowany tryb obrazu Podwodne łączy w sobie, znane z poprzednich wydań, możliwości trybu szerokokątnych zdjęć podwodnych i podwodnych zdjęć makro, oraz daje do nich dostęp we wszystkich trybach P/A/S/M. Poza balansem bieli, kompensacją ekspozycji i błysku, wymagający fotografowie morskiego świata mogą teraz ustawiać także wartość przysłony i czas otwarcia migawki tak, aby otrzymać obraz posiadający doskonałe zrównoważenie żywych kolorów i naturalnie oddane odcienie podwodnego błękitu, bez potrzeby późniejszej edycji.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[22.09.2018]
Autor:
Monika Rogalska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.17s.