Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Nowa wersja Nikon Transfer - 1.1.0


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 dzięki swojej budowie jest wyjątkowo odporny na niesprzyjające czynniki zewnętrzne, takie jak kurz i woda?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowa wersja Nikon Transfer - 1.1.0
Dodał: Marcin Pawlak 29.05.2008
W nowej wersji aplikacji do pobierania zdjęć usunięto kilka błędów i dodano obsługę nowych systemów operacyjnych.


Wraz nową wersją (1.1.0) programu do przeglądania i katalogowania zdjęć o nazwie ViewNX, Nikon opublikował również nowe wydanie narzędzia do pobierania zdjęć z nośników pamięci. O ile w wypadku przeglądarki zmiany dotyczyły lepszej funkcjonalności, w wypadku aplikacji Nikon Transfer 1.1.0 usunięto przede wszystkim irytujące niedoróbki pierwszego wydania:
  • Można obecnie wstawiać łącznik lub znak podkreślenia między rok, miesiąc, dzień, godzinę, minutę i sekundę, gdy foldery zostały utworzone z nazwami zawierającymi datę lub gdy zmieniono nazwy plików po zaznaczeniu na panelu Primary Destination Options (Opcje głównego miejsca docelowego) pola wyboru Create subfolder for each transfer (Utwórz podfolder dla każdego transferu) lub Rename photos during transfer (Zmień nazwy zdjęć podczas przesyłania).
  • Gdy zdjęcia były przesyłane po zaznaczeniu na panelu Primary Destination Options (Opcje głównego miejsca docelowego) pola wyboru Rename photos during transfer (Zmień nazwy zdjęć podczas przesyłania) i wybraniu reguły tworzenia nazw Sequential number (Kolejny numer), nadawanie kolejnych numerów było niezgodne z datami rejestracji zdjęć. Błąd ten został usunięty.
  • Po zaznaczeniu wszystkich miniatur na ich liście, zdjęcia można obecnie usuwać pojedynczo z kolejki przesyłania, trzymając naciśnięty klawisz CTRL i klikając poszczególne zdjęcia.

Oprócz tego w nowej wersji dodano obsługę 32-bitowych wersji systemu operacyjnego Windows Vista Home Basic/Home Premium/Business/Enterprise/Ultimate z dodatkiem Service Pack 1 oraz systemu operacyjnego Mac OS X w wersji 10.5.2 (Leopard).
 

Wersja dla Windows do pobrania: nikoneurope-pl.custhelp.com
Wersja dla MacOS do pobrania: nikoneurope-pl.custhelp.com
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.69s.