Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Międzynarodowy Festiwal Filmowy "ZOOM – ZBLIŻENIA" 2007


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą cyfrową lustrzanką, która umożliwiała swobodny podgląd fotografowanej sceny w każdych warunkach był Olympus E-330?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Międzynarodowy Festiwal Filmowy "ZOOM – ZBLIŻENIA" 2007
Dodał: Przemysław Imieliński 05.01.2007
W dniach od 8 do 11 lutego 2007 r. odbędzie się w Jeleniej Górze Międzynarodowy Festiwal Filmowy "ZOOM – ZBLIŻENIA" 2007. Można jeszcze zgłaszać chęć udziału w tym wydarzeniu.Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach:
– film niezależny
– film amatorski
– film studencki
 
Do każdego zgłoszonego filmu autorzy przesyłają czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia, mile widziane będą notki biograficzne autorów, filmografia, nagrody oraz charakterystyczny kadr z filmu, na adres:
 
Osiedlowy Dom Kultury
ul. K. Trzcińskiego 12
58-506 Jelenia Góra,
 
w terminie do dnia 6 stycznia 2007 r. (decyduje data stempla pocztowego). Selekcji nadesłanych filmów dokona powołana przez organizatora komisja kwalifikacyjna pod przewodnictwem dyrektora festiwalu. O wynikach kwalifikacji autorzy filmów zostaną poinformowani telefonicznie, korespondencyjnie lub na oficjalnej stronie internetowej festiwalu zoom.karkonosze.com do dnia 22 stycznia 2007 r.
 
Koszty zakwaterowania w hotelu, wyżywienia i uczestnictwa w imprezach festiwalowych dla jednej osoby z zakwalifikowanego filmu, pokrywają organizatorzy.
 
Festiwalowi towarzyszą również Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Filmowców (6–11.02.2007 r.) – jednym z prowadzących będzie Piotr Matwiejczyk. Zapraszamy, liczba miejsc – BARDZO OGRANICZONA!

Przypominamy że, ZOOM jest w bardzo wąskim gronie prestiżowych festiwali filmowych, które posiadają prawo udzielania nominacji do OFFskarów, czyli nagród polskich filmowców niezależnych.
 
Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu "ZOOM – ZBLIŻENIA" towarzyszy wystawa ''OFF on the WALL'' oraz przegląd filmów ''RetrOFFspektywa''.

ORGANIZATORZY: Osiedlowy Dom Kultury, Telewizja Dami, ODRA – FILM

DYREKTOR FESTIWALU:
Sylwia Motyl-Cinkowska, mająca decydujący głos w, sprawach spornych nieobjętych regulaminem lub wymagających dodatkowej interpretacji.
tel: (075) 75 31 831
faks: (075) 75 410 90
e-mail: odk5@wp.pl

Biuro Organizacyjne:
Marek Oleksy
tel.: 0 600 276 175
tel.: (75) 75 31 831
e-mail: marek.oleksy@filmforum.pl

Adres:
Osiedlowy Dom Kultury
ul. K.Trzcińskiego 12
58-506 Jelenia Góra
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.477s.