Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty  >  Kamery Canon XA25, XA20 i LEGRIA HF G30


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Jedną z postaci greckiego Kościoła Prawosławnego jest Święty Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Kamery Canon XA25, XA20 i LEGRIA HF G30
Dodał: Alina Plata 03.04.2013
Canon rozszerzył linię przenośnych kamer wideo, prezentując trzy kompaktowe modele dla profesjonalistów i wymagających amatorów.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Dwa produkty z serii X - XA25 i XA20 łączą zupełnie nowy system przetwarzania obrazu z profesjonalną obsługą dźwięku i łącznością Wi-Fi. Nowa kamera LEGRIA HF G30 oferuje ten sam system przetwarzania obrazu, ale jest zoptymalizowana pod kątem potrzeb zaawansowanych amatorów.
 
W modelach XA25, XA20 i LEGRIA HF G30 zastosowano zupełnie nowy system obrazowania. Szerokokątny obiektyw z 20-krotnym zoomem oferuje zakres ostrości 26,8–576 mm i wykorzystuje technologię optyczną pochodzącą z kamery klasy wyższej, modelu Canon XF305. System stabilizacji obrazu (IS) może działać w trzech trybach, m.in. w trybie dynamicznym, który ogranicza efekty ruchów kamery podczas filmowania. 8-listkowa, okrągła przysłona zapewnia też ulepszony efekt bokeh.
 
Matryca 1/2.84 HD CMOS Pro o rozdzielczości 2,91 megapiksela zapewnia szeroki zakres dynamiczny i dużą wydajność w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.
Procesor DIGIC DV 4 o wysokiej mocy obliczeniowej zwiększa wydajność przetwarzania obrazu. Matryca i procesor eliminują większość drżeń kamery, uzupełniając optyczny system IS stabilizacją elektroniczną, która kompensuje ruchy w większej liczbie kierunków.

LEGRIA HF G30

Wszystkie nowe modele zostały zaprojektowane pod kątem maksymalnej elastyczności i obsługują wiele formatów nagrywania. Formaty AVCHD (do 28 Mb/s) i MP4 (do 35 Mb/s) zapewniają wysoką gęstość bitową wystarczającą do wielu zastosowań profesjonalnych. Wideo można nagrywać na dwóch kartach SD w różnych rozdzielczościach i częstotliwościach rejestrowania klatek (do 1080/50p) z opcją przyspieszania i zwalniania w trybie MP4, co zapewnia większą swobodę wyboru ustawień w zależności od kreatywnej wizji. Wszystkie modele obsługują również jednoczesne nagrywanie w różnych formatach na obu kartach, umożliwiając nagranie materiału Full HD w żądanym formacie obok mniejszych plików MP4 .

Canon XA20

Modele XA25 i XA20 są wyposażone w ten sam odłączany uchwyt, który zadebiutował w popularnej kamerze XA10. Mocowany na górze uchwyt, który można łatwo podłączyć lub odłączyć w zależności od sytuacji. Zawiera on też wbudowaną lampę podczerwoną, która zwiększa możliwości trybu podczerwonego w kamerach XA25 i XA20, do nagrywania nocnych filmów dokumentalnych lub przyrodniczych. Wszystkie trzy modele mają ekran dotykowy OLED o przekątnej 8,77 cm (3,5”) i rozdzielczości 1,23 mln pikseli.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Moja pocztówka z wakacji

Podróżując odkrywamy czasem miejsca tak niezwykłe, że koniecznie chcielibyśmy pokazać je innym. Często kupujemy wówczas widokówkę, która ma jak najlepiej oddać atmosferę danego miejsca. Mając jednak pod ręką aparat fotograficzny warto pokusić się o zarejestrowanie własnej pocztówki z wakacji – wyślijcie je do nas – czekamy!
Moja pocztówka z wakacji
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[19.07.2017]
Autor:
SmokAnalog.PL
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.099s.