Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Fotospacer po Barczewie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Fotospacer po Barczewie
Dodał: Błażej Organisty 23.07.2015
Barczewo to niewielka, spokojna miejscowość na Warmii. Niewiele osób zna jej urok, a zdecydowanie miasto ma wiele do zaoferowania. Przekonali się o tym w minioną niedzielę uczestnicy Fotospaceru zrealizowanego w ramach konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

W miniony weekend niewielkie Barczewo tętniło od lokalnych wydarzeń. W sobotni wieczór odbył się koncert inauguracyjny III edycji Letnich Koncertów Muzyki Wokalnej i Kameralnej Varmia Gaudet et Cantat Ramsowo 2015, w niedzielę w pobliskich lasach sprawdzali swoje umiejętności uczestnicy Rajdu Warmińskie Szutry, a po południu przy starym cmentarzu ewangelickim zgromadziło się ponad 50 uczestników Fotospaceru. Punktualnie o 15:00 rozpoczął się spacer z aparatami Panasonic Lumix w ramach cyklu Fotograficznych Pereł Polski.

Fotospacery w Barczewie


„Barczewo przyjęło nas niezwykle gościnnie,” mówi Tomek Kulas, główny organizator Fotospacerów. „Wystarczy wspomnieć, że swoją obecnością zaszczycił nasz nas Burmistrz Lech Jan Nitkowski, który przywitał naszą grupę i w kilku słowach opowiedział o tej przepięknej miejscowości.”

Fotospacery w Barczewie


W odnowionym Salonie Muzycznym im. Feliksa Nowowiejskiego uczestnicy Fotospaceru wysłuchali koncertu utalentowanej pianistki, realizując równocześnie „portretowe” ćwiczenie fotograficzne zaplanowane przez organizatorów spaceru. Uczestnicy rozeszli się również po pomieszczeniach sąsiadujących z salką koncertową i z zainteresowaniem uwieczniali wystawione tam eksponaty.

Fotospacery w Barczewie
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.677s.