Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Fotospacer po Barczewie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Fotospacer po Barczewie
Dodał: Błażej Organisty 23.07.2015
Barczewo to niewielka, spokojna miejscowość na Warmii. Niewiele osób zna jej urok, a zdecydowanie miasto ma wiele do zaoferowania. Przekonali się o tym w minioną niedzielę uczestnicy Fotospaceru zrealizowanego w ramach konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

W miniony weekend niewielkie Barczewo tętniło od lokalnych wydarzeń. W sobotni wieczór odbył się koncert inauguracyjny III edycji Letnich Koncertów Muzyki Wokalnej i Kameralnej Varmia Gaudet et Cantat Ramsowo 2015, w niedzielę w pobliskich lasach sprawdzali swoje umiejętności uczestnicy Rajdu Warmińskie Szutry, a po południu przy starym cmentarzu ewangelickim zgromadziło się ponad 50 uczestników Fotospaceru. Punktualnie o 15:00 rozpoczął się spacer z aparatami Panasonic Lumix w ramach cyklu Fotograficznych Pereł Polski.

Fotospacery w Barczewie


„Barczewo przyjęło nas niezwykle gościnnie,” mówi Tomek Kulas, główny organizator Fotospacerów. „Wystarczy wspomnieć, że swoją obecnością zaszczycił nasz nas Burmistrz Lech Jan Nitkowski, który przywitał naszą grupę i w kilku słowach opowiedział o tej przepięknej miejscowości.”

Fotospacery w Barczewie


W odnowionym Salonie Muzycznym im. Feliksa Nowowiejskiego uczestnicy Fotospaceru wysłuchali koncertu utalentowanej pianistki, realizując równocześnie „portretowe” ćwiczenie fotograficzne zaplanowane przez organizatorów spaceru. Uczestnicy rozeszli się również po pomieszczeniach sąsiadujących z salką koncertową i z zainteresowaniem uwieczniali wystawione tam eksponaty.

Fotospacery w Barczewie
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.139s.