Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Fotografuj postacie fantasy w zamkowej scenerii!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Popularnych ogniw litowo-jonowych nie wolno przechowywać rozładowanych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Fotografuj postacie fantasy w zamkowej scenerii!
Dodał: Błażej Organisty 28.04.2015
Ludzie w strojach elfów, czarodziejów, wojowników, wróżek czy rycerzy Jedi pod koniec czerwca przyjadą do Centrum Kultury Zamek w Leśnicy. Wezmą udział w Dniach Fantastyki.


Kilkaset punktów programu w 5 blokach i 8 strefach tematycznych, w tym spotkania z pisarzami, ilustratorami, pokazy filmów, prelekcje popularnonaukowe, turnieje gier, prezentacje futurologiczne i II zlot fanów Gry o tron – to atrakcje wrocławskich Dni Fantastyki, które po raz 11 odbędą się w leśnickim Centrum Kultury "Zamek", w dniach 26–28 czerwca 2015 roku.

Dni Fantastyki


Wrocławskie Dni Fantastyki to największa i najważniejsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku, tegoroczna edycja odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, Rektora Politechniki Wrocławskiej - Tadeusza Więckowskiego oraz Europejskiej Stolicy Kultury – Wrocław 2016.

Dni Fantastyki


Pełny program imprezy nie jest jeszcze znany, ale organizatorzy – Centrum Kultury "Zamek" – w tym roku przygotowali pięć dużych bloków tematycznych, są to: literatura, nauka i technologie, komiks i ilustracja, film i seriale oraz 8 mniejszych stref tematycznych: Gra o tron, Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, horror, hyde park, fantastyka w Azji, fantastyki open oraz multimedia i youtube.

Dni Fantastyki


W tym roku swoją obecność potwierdzili m.in. laureaci najważniejszej nagrody w literaturze fantastycznej im. Janusza Zajdla – Andrzej Ziemiański, Robert Wegner, Anna Kańtoch czy niezwykle popularni ostatnio Michał Gołkowski i Aneta Jadowska. Podobnie jak w roku ubiegłym, również i w tym, specjalną strefę znajdą fani najpopularniejszego obecnie serialu fantasy na świecie – Gry o tron.

Dni Fantastyki


Partnerem strefy jest kanał HBO Polska, który ufundował nagrody w konkursach dotyczących serialu oraz twórczości George'a Martina, jak i udostępnił materiały filmowe z powstawania kolejnych sezonów serialu.

Dni Fantstyki


Dni Fantastyki to również konkursy: cosplay – na najlepszy fantastyczny strój oraz dla początkujących pisarzy i rysowników: literacki i komiksowy.

Dni Fantastyki plakat


Wręczenie nagród konkursowych odbędzie się podczas Gali Dni Fantastyki 27 czerwca, natomiast uczestnicy swoje przygotowania zaczynają z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, zarówno Ci szyjący stroje na cosplay, jak i piszący opowiadania oraz rysujący komiksy. Konkurs strojów zostanie rozstrzygnięty podczas imprezy.

Więcej szczegółów: www.dnifantastyki.pl

Zobacz także:
Warsztaty fotografii w Zabrzu
Dziś wernisaż wystawy o papieżu
Oto laureaci konkursu Sony World Photography
Dziś o 18.00 wernisaż Głębi Spojrzenia
Konkurs ''Wiosenna pogoda'' - ostatni moment na przesłanie zdjęć
Wystawa Moszczenie w Warszawie
Natychmiastowe portrety opolan
Już dziś pokaz zdjęć w Tychach
Wystawa Unit Diany Fiedler
W majówkę festiwal lokomotyw spalinowych na Śląsku
Wystartował jubileuszowy konkurs Foto-Festiwal
Wydruk na płótnie z nową drukarką Epson
Griot twarzą tegorocznego Brave Festival
Już dziś wernisaż wystawy Summertime!

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.052s.