Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson przedłuża promocję na wielkoformatowe drukarki


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszy aparat wykonujący zdjęcia barwne dzięki separacji światła na składowe RGB powstał już w 1904 roku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Epson przedłuża promocję na wielkoformatowe drukarki
Dodał: Katarzyna Stodolska 21.01.2011
Kupując wybraną drukarkę wielkoformatową do 28 lutego 2011 roku, można uzyskać zwrot pieniędzy w wysokości do 10 tys. złotych.


Ta oferta specjalna została przedłużona do końca lutego br. Nie zmieniły się natomiast warunki. W promocji dostępnych jest 9 drukarek. Dwa 64-calowe modele Stylus Pro GS6000 i Stylus Pro 11880, za zakup których klient uzyska zwrot w wysokości 10 tys. złotych. 44-calowe drukarki Stylus Pro 9700, Stylus Pro 9890 i Stylus Pro 9900 ze zwrotem 4 tys. złotych. Natomiast 2 tys. złotych otrzymają klienci, którzy kupią 24-calowe modele Stylus Pro 7700, Stylus Pro 7900, Stylus Pro 7890 i Stylus Pro WT7900.


Epson Stylus Pro WT7900
24-calowa drukarka Stylus Pro WT7900 została wyposażona w biały atrament na bazie wody do próbnych wydruków opakowań i przygotowywania próbek. Urządzenie oferuje bogate możliwości w zakresie zarządzania i sterowania kolorami, odtwarzania szerokiej gamy kolorów, precyzyjnego druku na wielu różnych nośnikach (foliach, papierach i podłożach metalicznych) w wysokiej jakości, a także przygotowywania dokładnych próbek finalnego produktu. Drukarka wykorzystuje 9-kolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome HDR (High Dynamic Range) zapewniający szeroką przestrzeń barwną oraz perfekcyjną reprodukcję kolorów specjalnych. Z myślą o tym urządzeniu firma Epson opracowała biały atrament wodny, aby zagwarantować wysoką gęstość koloru białego i dokładność powłok stosowanych w próbnych wydrukach opakowań.

Epson Stylus Pro WT7900

Epson Stylus Pro7890/9890
24-calową drukarkę Epson Stylus Pro 7890 i 44-calową drukarkę Epson Stylus Pro 9890 stworzono z myślą o profesjonalnych fotografach i rynku reprodukcji sztuki. 8-kolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta w połączeniu z głowicą drukującą TFP, która zapewnia lepszą jakość punktów i żywe wyraźne obrazy sprawia, że drukarki gwarantują doskonałe rezultaty. Urządzenia osiągają jedną z najszerszych przestrzeni kolorów z zachowaniem płynnych gradacji tonalnych oraz oferują szeroką skalę naturalnych odcieni szarości.
 
Epson Stylus Pro 7700/9700
24-calową drukarkę Epson Stylus Pro 7700 i 44-calową drukarkę Epson Stylus 9700 zaprojektowano tak, aby działały szybko bez obniżania jakości druku. Udało się to osiągnąć dzięki zaawansowanej technologii kompresji i dekompresji, które przyspieszają przesyłanie danych. Drukarki są wyposażone w nową głowicę drukującą Epson MicroPiezo TFP, która została zoptymalizowana pod kątem pracy z atramentami Epson UltraChrome HDR i zapewnia idealne rozmieszczenie pojedynczych kropli atramentu. Oba modele tworzą jeszcze bardziej ekspresywne wydruki dzięki technologii Vivid Magenta.
 
Epson Stylus 7900/9900
24-calowy Stylus Pro 7900 i 44-calowy Stylus Pro 9900 wyznaczają nowy standard dla profesjonalnych drukarek wielkoformatowych. Ulepszona formuła atramentu, nowy mechanizm drukujący i liczne innowacyjne technologie sprawiają, że dwa modele z rodziny Epson Stylus Pro nadają się idealnie do produkcyjnego oraz kontraktowego druku próbnego, a także do druku artystycznego i fotograficznego. Nowy mechanizm zastosowany w drukarkach Stylus Pro 7900 i 9900 opiera się na głowicy drukującej Epson MicroPiezo TFP™ (Thin Film Piezo). Zapewnia on idealnie okrągłe, precyzyjnie rozmieszczone krople i pozwala osiągnąć rozdzielczość do 2880 dpi.
 
Epson Stylus Pro GS6000
Epson Stylus Pro GS6000 to 64-calowa drukarka wyposażona w nowy ekologiczny atrament solwentowy Epson UltraChrome™ GS - pierwszy w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Wysoka jakość i trwałość wydruków jest zasługą nowego, 8-kolorowego zestawu atramentów Epson UltraChrome™ GS dostępnego w wydajnych wkładach o pojemności 950 ml. Zapewnia on wyjątkowo szeroką paletę barw z ulepszoną obsługą często używanych kolorów specjalnych. Dzięki temu drukarka Stylus Pro GS6000 doskonale nadaje się do druku reklam i znaków towarowych.
 
Epson Stylus Pro 11880
64-calowy Stylus Pro 11880 to drukarka wielkoformatowa wyposażona w głowicę drukującą firmy Epson oraz atramenty UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta. Jest przeznaczona dla osób zawodowo zajmujących się fotografią, sztuką i wydrukami próbnymi. Została wyposażona w głowicę drukującą MicroPiezo Thin Film Piezo (TFP) i zoptymalizowana pod kątem technologii atramentu pigmentowego. Ośmiokolorowy zestaw tuszów stanowi nową formułę UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta.

Szczegóły dotyczące promocji dostępne są pod adresem: www.epson.pl

Zobacz także:
Nowa wersja AKVIS NatureArt
Modułowy system nośny S&F Series
Najnowsze wydanie Underwater Photography
Vivitek H5080 i H5085 – kino domowe z wymiennymi obiektywami
Nowy battery pack Meike MK-60D do Canon EOS 60D
BBC wykorzystuje kamery Canon XF305 oraz XF300 w realizacji filmów HD
Nowe zestawy filtrów żelowych Cokin Photogels Sheets
Tonery Konica Minolta bezpieczne dla żywności
Wielki finał konkursu fotograficznego o tematyce ekologicznej
Konkurs Fotomiastikon 2010. Najlepsze z najlepszych
Fotografie Dzikiej Przyrody 2010 już w Polsce
JESTEM I SĄ NA TO DOWODY - przedłużenie promocji
Kurs Photoshopa dla fotografujących
Fotograficzna fiesta w Meksyku z Akademią Nikona
Warsztaty fotograficzne w Indiach z Jakubem Śliwą

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Spod przymkniętych powiek

Oniryczne pejzaże, senne wizje, tajemnicze mikroświaty, wyobrażone sceny, nierealne obrazy i fantastyczne zestawienia, czekamy na wsze zdjęcia ukazujące to, co nas otacza, w sposób zaskakujący, abstrakcyjny i niecodzienny…
Spod przymkniętych powiek
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[20.06.2018]
Autor:
Filip Stefaniak
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.301s.