Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson przedłuża promocję na wielkoformatowe drukarki


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Mimo zastosowania mniejszego przetwornika obrazu, wizjer Olympusa E-3 dorównuje jasnością i wielkością konkurencyjnym aparatom półprofesjonalnym z matrycami APS-C.
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Epson przedłuża promocję na wielkoformatowe drukarki
Dodał: Katarzyna Stodolska 21.01.2011
Kupując wybraną drukarkę wielkoformatową do 28 lutego 2011 roku, można uzyskać zwrot pieniędzy w wysokości do 10 tys. złotych.


Ta oferta specjalna została przedłużona do końca lutego br. Nie zmieniły się natomiast warunki. W promocji dostępnych jest 9 drukarek. Dwa 64-calowe modele Stylus Pro GS6000 i Stylus Pro 11880, za zakup których klient uzyska zwrot w wysokości 10 tys. złotych. 44-calowe drukarki Stylus Pro 9700, Stylus Pro 9890 i Stylus Pro 9900 ze zwrotem 4 tys. złotych. Natomiast 2 tys. złotych otrzymają klienci, którzy kupią 24-calowe modele Stylus Pro 7700, Stylus Pro 7900, Stylus Pro 7890 i Stylus Pro WT7900.


Epson Stylus Pro WT7900
24-calowa drukarka Stylus Pro WT7900 została wyposażona w biały atrament na bazie wody do próbnych wydruków opakowań i przygotowywania próbek. Urządzenie oferuje bogate możliwości w zakresie zarządzania i sterowania kolorami, odtwarzania szerokiej gamy kolorów, precyzyjnego druku na wielu różnych nośnikach (foliach, papierach i podłożach metalicznych) w wysokiej jakości, a także przygotowywania dokładnych próbek finalnego produktu. Drukarka wykorzystuje 9-kolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome HDR (High Dynamic Range) zapewniający szeroką przestrzeń barwną oraz perfekcyjną reprodukcję kolorów specjalnych. Z myślą o tym urządzeniu firma Epson opracowała biały atrament wodny, aby zagwarantować wysoką gęstość koloru białego i dokładność powłok stosowanych w próbnych wydrukach opakowań.

Epson Stylus Pro WT7900

Epson Stylus Pro7890/9890
24-calową drukarkę Epson Stylus Pro 7890 i 44-calową drukarkę Epson Stylus Pro 9890 stworzono z myślą o profesjonalnych fotografach i rynku reprodukcji sztuki. 8-kolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta w połączeniu z głowicą drukującą TFP, która zapewnia lepszą jakość punktów i żywe wyraźne obrazy sprawia, że drukarki gwarantują doskonałe rezultaty. Urządzenia osiągają jedną z najszerszych przestrzeni kolorów z zachowaniem płynnych gradacji tonalnych oraz oferują szeroką skalę naturalnych odcieni szarości.
 
Epson Stylus Pro 7700/9700
24-calową drukarkę Epson Stylus Pro 7700 i 44-calową drukarkę Epson Stylus 9700 zaprojektowano tak, aby działały szybko bez obniżania jakości druku. Udało się to osiągnąć dzięki zaawansowanej technologii kompresji i dekompresji, które przyspieszają przesyłanie danych. Drukarki są wyposażone w nową głowicę drukującą Epson MicroPiezo TFP, która została zoptymalizowana pod kątem pracy z atramentami Epson UltraChrome HDR i zapewnia idealne rozmieszczenie pojedynczych kropli atramentu. Oba modele tworzą jeszcze bardziej ekspresywne wydruki dzięki technologii Vivid Magenta.
 
Epson Stylus 7900/9900
24-calowy Stylus Pro 7900 i 44-calowy Stylus Pro 9900 wyznaczają nowy standard dla profesjonalnych drukarek wielkoformatowych. Ulepszona formuła atramentu, nowy mechanizm drukujący i liczne innowacyjne technologie sprawiają, że dwa modele z rodziny Epson Stylus Pro nadają się idealnie do produkcyjnego oraz kontraktowego druku próbnego, a także do druku artystycznego i fotograficznego. Nowy mechanizm zastosowany w drukarkach Stylus Pro 7900 i 9900 opiera się na głowicy drukującej Epson MicroPiezo TFP™ (Thin Film Piezo). Zapewnia on idealnie okrągłe, precyzyjnie rozmieszczone krople i pozwala osiągnąć rozdzielczość do 2880 dpi.
 
Epson Stylus Pro GS6000
Epson Stylus Pro GS6000 to 64-calowa drukarka wyposażona w nowy ekologiczny atrament solwentowy Epson UltraChrome™ GS - pierwszy w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Wysoka jakość i trwałość wydruków jest zasługą nowego, 8-kolorowego zestawu atramentów Epson UltraChrome™ GS dostępnego w wydajnych wkładach o pojemności 950 ml. Zapewnia on wyjątkowo szeroką paletę barw z ulepszoną obsługą często używanych kolorów specjalnych. Dzięki temu drukarka Stylus Pro GS6000 doskonale nadaje się do druku reklam i znaków towarowych.
 
Epson Stylus Pro 11880
64-calowy Stylus Pro 11880 to drukarka wielkoformatowa wyposażona w głowicę drukującą firmy Epson oraz atramenty UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta. Jest przeznaczona dla osób zawodowo zajmujących się fotografią, sztuką i wydrukami próbnymi. Została wyposażona w głowicę drukującą MicroPiezo Thin Film Piezo (TFP) i zoptymalizowana pod kątem technologii atramentu pigmentowego. Ośmiokolorowy zestaw tuszów stanowi nową formułę UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta.

Szczegóły dotyczące promocji dostępne są pod adresem: www.epson.pl

Zobacz także:
Nowa wersja AKVIS NatureArt
Modułowy system nośny S&F Series
Najnowsze wydanie Underwater Photography
Vivitek H5080 i H5085 – kino domowe z wymiennymi obiektywami
Nowy battery pack Meike MK-60D do Canon EOS 60D
BBC wykorzystuje kamery Canon XF305 oraz XF300 w realizacji filmów HD
Nowe zestawy filtrów żelowych Cokin Photogels Sheets
Tonery Konica Minolta bezpieczne dla żywności
Wielki finał konkursu fotograficznego o tematyce ekologicznej
Konkurs Fotomiastikon 2010. Najlepsze z najlepszych
Fotografie Dzikiej Przyrody 2010 już w Polsce
JESTEM I SĄ NA TO DOWODY - przedłużenie promocji
Kurs Photoshopa dla fotografujących
Fotograficzna fiesta w Meksyku z Akademią Nikona
Warsztaty fotograficzne w Indiach z Jakubem Śliwą

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.819s.