Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Dwa proste kompakty Nikona


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Dwa proste kompakty Nikona
Dodał: Alina Plata 29.01.2013
Wśród nowości Nikona znalazły się również podstawowe aparaty COOLPIX L27 i L28, które pozwolą wykonywać zdjęcia i filmy bez wysiłku.


COOLPIX L27
Łatwy w obsłudze model COOLPIX L27 wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 16 megapikseli, szerokokątny obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym (26–130 mm). Do nagrywania filmów w rozdzielczości HD dedykowany jest oddzielny przycisk, a odtwarzanie utrwalonych obrazów odbywa się na wyświetlaczu LCD o przekątnej 2,7 cala.Aparat posiada tryby łatwej automatyki czy funkcję redukcji poruszenia obiektu w ruchu. W systemie Portret inteligentny dostępne są takie opcje, jak Wyzwalanie migawki uśmiechem czy Miękki odcień skóry. Model COOLPIX L27 jest zasilany za pomocą wygodnych i powszechnie dostępnych baterii paluszków (AA).
Aparat COOLPIX L27 jest oferowany w pięciu kolorach: fioletowym z ornamentem, czarnym, czerwonym, srebrnym oraz białym. W sprzedaży pojawi się pod koniec lutego 2013 r.

COOLPIX L28
Model COOLPIX L28 to kolejny łatwy w obsłudze kompakt, wyposażony w matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli, szerokokątny obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym, wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali oraz funkcję nagrywania filmów w rozdzielczości HD.Tryb łatwa automatyka i możliwość nagrywania filmów za pomocą dedykowanego przycisku w znaczny sposób upraszczają jego obsługę. Dodatkowo, COOLPIX L28 jest zasilany standardowymi bateriami paluszkami (AA).

Aparat COOLPIX L28 jest oferowany w czterech kolorach: różowym, czerwonym, srebrnym oraz czarnym. W sprzedaży dostępny będzie pod koniec lutego 2013 r.

Zobacz także:
COOLPIX na rodzinne wakacje i dla dzieci
Wytrzymały aparat COOLPIX AW110
Obiektyw Nikkor 18–35 mm
Teleobiektyw dla reporterów sportowych
COOLPIX S5200 - kieszonkowy aparat
Kompaktowy COOLPIX S9400
Kompakty Nikon z dużym zoomem
COOLPIX S9500 z dużym zoomem
Oryginalny prezent na Walentynki

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.691s.