Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Dwa nowe projektory Canon


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Mimo zastosowania mniejszego przetwornika obrazu, wizjer Olympusa E-3 dorównuje jasnością i wielkością konkurencyjnym aparatom półprofesjonalnym z matrycami APS-C.
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Dwa nowe projektory Canon
Dodał: Błażej Organistyf 18.12.2015
Canon zaprezentował dwa nowe projekory instalacyjne. XEED 4K500ST to pierwszy w ofercie firmy projektor instalacyjny 4K. Został wyposażony w panel LCOS o rozdzielczości 4096 x 2400, który pozwala uzyskać najwyższej jakości obraz 4K. Do serii XEED dołączył także model WUX6010, który oferuje rozbudowane opcje łączności, wysoką jasność i zróżnicowane możliwości w zakresie instalacji.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Canon XEED WUX6010
XEED WUX6010 został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników końcowych i integratorów. Oferuje rozbudowane opcje łączności, wysoką jasność i zróżnicowane możliwości w zakresie instalacji. Jest to produkt skierowany do pracy w środowiskach biznesowych, edukacyjnych, czy podczas realizacji pokazów czy wystaw.

Projektor obsługuje nowy standard łączności HDBaseT pozwalający na transmisję mediów HD, dźwięku i sygnałów kontrolnych na dużą odległość przy użyciu jednego kabla LAN. Długość kabla może wynosić nawet 100 metrów, co bardzo ułatwia konfigurację systemu i wspiera przesyłanie informacji.

Canon XEED WUX6010


XEED WUX6010 umożliwia wykorzystanie pięciu różnych obiektywów – krótkoogniskowego, oraz zoomów: szerokokątnego, standardowego, długiego i ultradługiego. Wszystkie obiektywy mają ten sam system mocowania, dzięki czemu są zgodne z pozostałymi modelami z tej serii - XEED WUX4000, WUX5000 i WUX6000. Integratorzy zyskują tym samym dużą elastyczność w zakresie instalacji. Projektor jest także dostępny w wersji dla środowisk medycznych z trybem symulacji DICOM . W tej konfiguracji umożliwia wyświetlanie kontrastowych czarno-białych obrazów.

XEED WUX6010 jest objęty 3-letnią gwarancją Canon na wymianę lampy, która obejmuje całkowite pokrycie kosztów wymiany lampy w okresie 3 lat od momentu zakupu nowego urządzenia. Dodatkowo, produkt ten jest objęty 3-letnią rozszerzoną gwarancją serwisową, w ramach której klient, już następnego dnia, otrzymuje urządzenie zastępcze na czas naprawy serwisowej.

XEED WUX6010 będzie dostępny w styczniu 2016 r.

XEED 4K500ST
Projektor został wyposażony w panel LCOS o rozdzielczości 4096 x 2400, która pozwala uzyskać obraz w jakości wyższej niż cyfrowy obraz kinowy 4K. Najnowszy system optyczny Canon AISYS (Aspectual Illumination System) zapewnia większy kontrast i głębokie, czyste kolory oraz doskonałą ostrość przy reprodukcji czerni. XEED 4K500ST pozwala zachować szczegółowość obrazu, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań projektowo-inżynieryjnych (CAD) czy modelowania 3D.

Canon XEED 4K500ST


Projektor XEED 4K500ST oferuje jasność 5000 lumenów w całym zakresie ogniskowej – i jest odporny na oświetlenie otoczenia, dzięki czemu doskonale nadaje się do projekcji na zewnątrz. Nowy, szerokokątny obiektyw projekcyjny 4K sprawia, że XEED 4K500ST pozwala wyświetlać obraz dużych rozmiarów z niewielkiej odległości, a dzięki funkcji ostrzenia peryferyjnego, umożliwia projekcję także na zakrzywionych ekranach. Nowy projektor posiada stałą wartość przysłony F/2,6 w całym zakresie ogniskowej, niezależnie od wartości zbliżenia. W rezultacie, jasność obrazu przy długich ogniskowych (teleobiektyw) jest niemal identyczna, jak podczas projekcji z bliskiej odległości, przez co projektor można ustawiać i zmieniać jego położenie bez korekcji ustawień światła zewnętrznego.

Canon XEED 4K500ST
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.153s.