Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Drukarka dla smartfonów Fujifilm Instax Share SP-1


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą lustrzanką z samopowrotnym lustrem był wyprodukowany w roku 1947 na Węgrzech aparat Duflex?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Drukarka dla smartfonów Fujifilm Instax Share SP-1
Dodał: Alina Plata 06.01.2014
Fujifilm wprowadza na rynek szybką drukarkę do smartfonów, instax SHARE SP-1, z dedykowaną aplikacją, która oferuje wiele możliwości edycji i szablonów zdjęć.


FUJIFILM wprowadza na rynek drukarkę do smartfonów Instax SHARE SP-1, która umożliwia łatwe drukowanie na filmach Instax zdjęć przesłanych bezprzewodowo ze smartfona.

Aparaty Fujifilm Instax mini, które tworzą natychmiastowe odbitki w tradycyjnym analogowym stylu, stają się coraz bardziej popularne w wielu krajach, szczególnie wśród nastoletnich dziewczyn oraz kobiet w wieku około 20 lat. Odpowiadając na prośby użytkowników, którzy chcą mieć możliwość tworzenia odbitek instax również za pomocą smartfonów, stworzono drukarkę instax SHARE SP-1, która w łatwy i szybki sposób umożliwia drukowanie bezpośrednio ze smartfona.

Fujifilm Instax Share SP-1

Poprzez odpowiednią aplikację*1 można bezprzewodowo przesłać zdjęcia ze smartfona do drukarki instax SHARE SP-1 i wydrukować je na filmie instax w bardzo prosty sposób. Aplikacja oferuje również wiele ciekawych funkcji, takich jak zmiana rozmiaru zdjęcia, dodanie filtru czarnego lub białego/sepii. Dodatkowo dostępnych jest wiele różnorodnych szablonów, które urozmaicają drukowanie zdjęć. Na przykład funkcja Real Time Template [szablon czasu rzeczywistego], która umożliwia umieszczanie na zdjęciach daty/godziny, lokalizacji, informacji o pogodzie, temperatury i wilgotności, czyni zdjęcia wyjątkowymi. Z kolei Limited Edition Template [szablon edycji limitowanej] umożliwia oznaczenie każdej odbitki numerem seryjnym zupełnie tak, jak przedmioty z serii limitowanych, czyniąc zdjęcia z bliskimi osobami jeszcze bardziej wartościowymi. Natomiast SNS Template [szablon SP] umożliwia drukowanie zdjęć z serwisów społecznościowych (SNS)*2 ze zdjęciem profilowym i liczbą “like`ów”.

Fujifilm będzie systematycznie poszerzać gamę atrakcyjnych funkcji aparatów instax, które potrafią natychmiast tworzyć i drukować zdjęcia, zachowując przy tym zasadnicze wartości fotografii w aspektach takich jak robienie, zachowanie, upiększanie i dawanie zdjęć

*1: Darmowa aplikacja dla iPhonów i telefonów z systemem Android. Dostępna w App Store oraz w GooglePlay. Android i Google Play są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi przez Google Inc. iPhone i App Store są znakami towarowymi przez Apple Inc. Znak towarowy iPhone jest używany w ramach licencji przez Aiphone Co., Ltd.
*2: Szablon dla zdjęć umieszczonych w serwisach Facebook i Instagram. Facebook jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym przez Facebook, Inc. Instagram jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym przez Instagram, Inc.

Główne cechy:
(1) Łatwe i szybkie bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów poprzez dedykowaną aplikację
(2) Łatwe tworzenie dodatkowych odbitek za pomocą przycisku REPRINT
(3) Dedykowana aplikacja umożliwia tworzenie różnych szablonów, które uatrakcyjniają zdjęcia

[1] Real Time Template [Szablon czasu rzeczywistego]
Informacje o dacie/godzinie, miejscu, pogodzie, temperaturze i wilgotności są drukowane na zdjęciu. Szablon ten jest odpowiedni np. do zdjęć z podróży lub zdjęć dokumentujących rozwój twojego dziecka.


[2] Limited Edition Template [Szablon edycji limitowanej]
Umożliwia oznaczenie każdej odbitki numerem seryjnym zupełnie jak przedmioty z serii limitowanych, czyniąc zdjęcia z bliskimi osobami jeszcze bardziej wartościowymi. Szablon ten jest polecany do zdjęć z imprez lub innych wydarzeń gromadzących wiele osób.


[3] Szablon SNS Template [Szablon SP]
Umożliwia drukowanie zdjęć z serwisów społecznościowych. Wraz ze zdjęciem profilowym i ilością “like`ów” odbitka stanowi ich doskonałe uzupełnienie.


[4] Square Template [Szablon ramki]
Szablon, który wpasowuje zdjęcie w ramkę. Można wpisać do niej komentarz lub wiadomość, które ożywią wspomnienia.

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.353s.