Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Canon EOS M3 – możliwości serii EOS w kompaktowym korpusie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Canon EOS M3 – możliwości serii EOS w kompaktowym korpusie
Dodał: Przemysław Imieliński 06.02.2015
Firma Canon prezentuje EOS M3 – kompaktowy aparat systemowy stworzony z myślą o fotografach, którzy oczekują wysokiej wydajności. Nowy model łączy kompaktowe wymiary z doskonałą jakością obrazu i poziomem kontroli, charakterystycznym dla lustrzanek Canon.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

EOS M3 został wyposażony w pierwszą 24,2-megapikselową matrycę APS-C Canon oraz najbardziej zaawansowany procesor przetwarzania obrazu DIGIC 6, co zapewnia najwyższą jakość zdjęć i filmów. Dzięki nowej hybrydowej matrycy CMOS AF III i 49-punktowemu systemowi AF, aparat oferuje szybki autofocus, pozwalając uchwycić piękno ruchu. Intuicyjny układ przycisków i swoboda w zakresie wyboru obiektywu sprawiają, że ten kompaktowy aparat jest idealną propozycją dla zaawansowanych użytkowników.

Canon EOS M3 – widok z przodu


Nowe technologie, najwyższa jakość zdjęć
Dzięki wykorzystaniu 24,2-megapikselowej matrycy aparat zapewnia szczegółowy, bogaty w kolory obraz za każdym naciśnięciem spustu migawki – niezależnie od tego czy tworzona jest panorama miasta czy przyciągający spojrzenia portret. Szeroki zakres czułości 100–12800 ISO przekłada się na realistyczne, pozbawione szumów zdjęcia nawet w wymagających warunkach, np. gdy zapada zmierzch.

Canon EOS M3 – widok z góry


EOS M3 został wyposażony w 49-punktowy system AF i innowacyjną technologię hybrydową CMOS AF III, która zapewnia, że fotografowany obiekt będzie ostry zawsze, gdy jest to potrzebne, np. podczas dokumentowania występu artystów ulicznych czy dzikich zwierząt na safari. Ustawianie ostrości jest do 6,1x szybsze w porównaniu do aparatu EOS M.

Pełna kontrola – design i obsługa charakterystyczne dla linii EOS
EOS M3 oferuje wszystko, co z konstrukcyjnego punktu widzenia najlepsze w serii EOS. Za sprawą nowego uchwytu aparat jest bardzo wygodny w obsłudze. Bezpośredni dostęp do opcji kontroli, takich jak np. pokrętło kompensacji ekspozycji, pokrętło głównych ustawień i programowalne przyciski, pozwala dopasować ustawienia do indywidualnego stylu fotografowania.

Canon EOS M3 – widok z tyłu


Uzupełnieniem jest duży 7,5-centymetrowy (3”) – odchylany o 180 stopni w górę i 45 stopni w dół – ekran dotykowy LCD, który obsługiwany jest za pomocą gestów multi-touch. Dzięki niemu aparat zapewnia swobodę podczas fotografowania z różnej perspektywy. Ekran daje także dostęp do systemu dotykowego menu, który znany jest z lustrzanek cyfrowych.

Canon EOS M3 z odchylonym wyświetlaczem
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.279s.