Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Premiera obiektywu Canon


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Panoramiczne monitory komputerowe o proporcjach obrazu 16:10 niemal idealnie spełniają zasady Złotej Proporcji?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Premiera obiektywu Canon
Dodał: Błażej Organisty 27.08.2015
Firma Canon zaprezentowała najnowszy szerokokątny, profesjonalny obiektyw serii L – EF 35mm f/1.4L II USM – zaprojektowany z myślą o fotografowaniu z zachowaniem naturalnej perspektywy. W nowym obiektywie po raz pierwszy zastosowano specjalne elementy optyczne Blue Spectrum Refractive (BR optics), które zapewniają doskonałą jakość obrazu zarówno podczas fotografowania aktualnych wydarzeń, zawodów sportowych, jak i imprez okolicznościowych.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Nowy EF 35mm f/1.4L II USM został wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań optycznych, które zapewniają wyjątkową jakość obrazu, charakterystyczną dla obiektywów serii L. To pierwszy obiektyw, w którym zastosowano BR optics – rozwijaną na poziomie molekularnym technologię elementów optycznych z materiałów organicznych, która, dzięki wysokiemu współczynnikowi załamania niebieskiego światła wyraźnie redukuje aberrację chromatyczną. BR optic jest integralnym elementem obiektywu. Wraz z powłokami Canon, w tym opatentowaną powłoką antyodblaskową SWC (Subwavelength Structure lens Coating), EF 35mm f/1.4L II USM umożliwia uzyskanie wyższego kontrastu, przy jednoczesnym ograniczeniu efektów ducha i flary.

Canon EF 35mm f1.4L II USM


Fotografia reporterska
Dzięki ogniskowej 35mm, obiektyw EF 35mm f/1.4L II USM jest optymalnym rozwiązaniem dla profesjonalnych fotografów dokumentujących aktualne wydarzenia, zawody sportowe czy imprezy okolicznościowe. Szeroki kąt pozwala uchwycić obiekty w ich naturalnym środowisku – z rozmytym tłem – oraz wyjątkowe portrety bez zniekształceń obrazu. 9-listkowa, okrągła przysłona f/1.4 z silniczkiem ultradźwiękowym pozwala kontrolować głębię ostrości, dając doskonałe efekty w fotografii seryjnej nawet w przypadku pogarszających się warunków oświetleniowych.

Canon EF 35mm f1.4L II USM


Z myślą o uchwyceniu najbardziej dynamicznych sytuacji, EF 35mm f/1.4L II USM wyposażono w silnik ultradźwiękowy (USM), aby zapewnić pewne, szybkie i niemal bezgłośne sterowanie układem automatycznej regulacji ostrości. Dodatkowo, pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala zachować pełną kontrolę zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów wideo.

Canon EF 35mm f1.4L II USM
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.388s.