Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Adobe Voice – opowiedz swoją historię z nową aplikacją na tablety iPad


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Adobe Voice – opowiedz swoją historię z nową aplikacją na tablety iPad
Dodał: Przemysław Imieliński 09.05.2014
Program łączy dźwięk, grafikę i animacje, aby tworzyć w ciągu zaledwie kilku minut atrakcyjne materiały wideo.


Firma Adobe przedstawiła dziś Adobe Voice – nową aplikację do tworzenia i dzielenia się materiałem wideo na tablety iPad. Adobe Voice pozwala użytkownikom opowiadać historie z użyciem swojego nagranego głosu, obrazów, muzyki oraz wysokiej jakości animacji i efektów. Aplikacja zaprojektowana z myślą o mediach społecznościowych jest szczególnie przydatna przy tworzeniu projektów i prezentacji, przekazywaniu idei czy komunikacji z klientami. Stworzone za pomocą Adobe Voice materiały można łatwo udostępniać w serwisach społecznościowych, na blogach i stronach internetowych – wystarczy tylko wkleić odpowiedni link.
 
Aplikacja Adobe Voice jest już dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepu App Store.

Adobe Voice – wybór stylu narracji opowiadania


Adobe Voice wnosi nowe życie do statycznych prezentacji, umożliwiając nagrywanie głosu i czerpiąc z technologii Adobe. Zaprojektowana specjalnie do użytkowania mobilnego nowa aplikacja dostarcza każdemu użytkownikowi przyjazny interfejs oraz profesjonalne narzędzia do tworzenia przejrzystych, angażujących i imponujących materiałów wideo. Najważniejsze zalety Adobe Voice to:
• Wstępy do historii i przykładowe wideo wprowadzą użytkownika w świat tworzenia inspirujących treści dla społeczności, a szeroka gama pomysłów na opowiedzenie historii pomoże nadać im odpowiednią strukturę już od pierwszego kliknięcia.
• Piękne grafiki, które można dodawać z biblioteki zawierającej ponad 25 tysięcy specjalnie zaprojektowanych ikon, pozyskać z Internetu lub własnego zbioru zdjęć.
• Nowatorski silnik graficzny, inspirowany narzędziem znanym z Adobe After Effects, który automatycznie nakłada profesjonalne filmowe efekty, takie jak rozmycie ruchu, 3D, cienie i setki innych.
Animowane motywy, zaprojektowane specjalnie dla różnych rodzajów prezentacji – od zakurzonej kredy tablicowej po akwarele – za pomocą jednego kliknięcia uatrakcyjnią wizualnie opowiadaną historię.
Wybór muzyki odpowiednio podkreślającej przekazywane treści i jej automatyczny balans z narzędziem nagrywania głosu Adobe Voice stworzy wrażenie, jakby dźwięk został zarejestrowany w profesjonalnym studio.
Przypisy i odnośniki do stron są automatycznie dodawane na końcu materiału, aby zapewnić, że każda grafika i zdjęcie ze zbioru Creative Commons zostały użyte zgodnie z licencją.

Adobe Voice – biblioteka ikon


Winston Hendrickson, wiceprezes działu produktów, Creative Media Solutions, Adobe powiedział: – Adobe Voice przenosi technologię audio i wideo znaną z Creative Cloud w ręce mas. Przejście do modelu Creative Cloud dało nam szerokie pole do tworzenia innowacji i przyciągania nowych użytkowników. Wierzymy, że Adobe Voice i inne mobilne aplikacje, które pojawią się wkrótce, podtrzymają ten pęd, który obecnie widzimy.

Przydatne linki:
• Prezentacja Adobe Voice: www.youtube.com
• Krótki przewodnik po Adobe Voice: www.youtube.com
• Adobe Voice dla edukacji: www.youtube.com
• Adobe Voice dla firm: youtu.be
• Adobe Voice dla organizacji non–profit: youtu.be
• Adobe Creative Cloud: www.adobe.com

Adobe Voice – szablony


Dostępność
Adobe Voice jest dostępny do bezpłatnego pobrania z App Stroe. Aplikacja działa z tabletami iPad 2 lub nowszymi i systemem iOS7.

Więcej informacji o Adobe Voice: getvoice.adobe.com.

Zobacz także:
Wyniki konkursu "Kolor, kształt, faktura!"
Canon partnerem 11. Planete+ Doc Film Festival
Bezpłatne warsztaty artystyczne – spotkania w Szkołach Artystycznych ROE
Nowy system Leica T – fotografia w najczystszej postaci
Wyniki konkursu "Znienacka, z zaskoczenia, z ukrycia..."
Wyniki konkursu "Zimo, gdzie jesteś?"
Adobe Lightroom mobile - cyfrowa ciemnia dla iPada
Photoshop Lightroom 5.4 i Adobe Camera RAW 8.4
Adobe Camera RAW 8.4 - wersja Release Candidate
Adobe Photoshop Lightroom 4 - co nowego?
Adobe Photoshop CS6 - co nowego dla fotografa?
Adobe Photoshop Elements 8 PL – co nowego?
Adobe Lightroom – ciemnia cyfrowego fotografa, cz. V

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[22.09.2018]
Autor:
Monika Rogalska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.646s.