Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Adobe Voice – opowiedz swoją historię z nową aplikacją na tablety iPad


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aparat Olympus E-3 wyposażony jest w 11-polowy autofokus, który w momencie premiery był najczulszym tego typu układem zastosowanym w tej klasie lustrzanek cyfrowych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Adobe Voice – opowiedz swoją historię z nową aplikacją na tablety iPad
Dodał: Przemysław Imieliński 09.05.2014
Program łączy dźwięk, grafikę i animacje, aby tworzyć w ciągu zaledwie kilku minut atrakcyjne materiały wideo.


Firma Adobe przedstawiła dziś Adobe Voice – nową aplikację do tworzenia i dzielenia się materiałem wideo na tablety iPad. Adobe Voice pozwala użytkownikom opowiadać historie z użyciem swojego nagranego głosu, obrazów, muzyki oraz wysokiej jakości animacji i efektów. Aplikacja zaprojektowana z myślą o mediach społecznościowych jest szczególnie przydatna przy tworzeniu projektów i prezentacji, przekazywaniu idei czy komunikacji z klientami. Stworzone za pomocą Adobe Voice materiały można łatwo udostępniać w serwisach społecznościowych, na blogach i stronach internetowych – wystarczy tylko wkleić odpowiedni link.
 
Aplikacja Adobe Voice jest już dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepu App Store.

Adobe Voice – wybór stylu narracji opowiadania


Adobe Voice wnosi nowe życie do statycznych prezentacji, umożliwiając nagrywanie głosu i czerpiąc z technologii Adobe. Zaprojektowana specjalnie do użytkowania mobilnego nowa aplikacja dostarcza każdemu użytkownikowi przyjazny interfejs oraz profesjonalne narzędzia do tworzenia przejrzystych, angażujących i imponujących materiałów wideo. Najważniejsze zalety Adobe Voice to:
• Wstępy do historii i przykładowe wideo wprowadzą użytkownika w świat tworzenia inspirujących treści dla społeczności, a szeroka gama pomysłów na opowiedzenie historii pomoże nadać im odpowiednią strukturę już od pierwszego kliknięcia.
• Piękne grafiki, które można dodawać z biblioteki zawierającej ponad 25 tysięcy specjalnie zaprojektowanych ikon, pozyskać z Internetu lub własnego zbioru zdjęć.
• Nowatorski silnik graficzny, inspirowany narzędziem znanym z Adobe After Effects, który automatycznie nakłada profesjonalne filmowe efekty, takie jak rozmycie ruchu, 3D, cienie i setki innych.
Animowane motywy, zaprojektowane specjalnie dla różnych rodzajów prezentacji – od zakurzonej kredy tablicowej po akwarele – za pomocą jednego kliknięcia uatrakcyjnią wizualnie opowiadaną historię.
Wybór muzyki odpowiednio podkreślającej przekazywane treści i jej automatyczny balans z narzędziem nagrywania głosu Adobe Voice stworzy wrażenie, jakby dźwięk został zarejestrowany w profesjonalnym studio.
Przypisy i odnośniki do stron są automatycznie dodawane na końcu materiału, aby zapewnić, że każda grafika i zdjęcie ze zbioru Creative Commons zostały użyte zgodnie z licencją.

Adobe Voice – biblioteka ikon


Winston Hendrickson, wiceprezes działu produktów, Creative Media Solutions, Adobe powiedział: – Adobe Voice przenosi technologię audio i wideo znaną z Creative Cloud w ręce mas. Przejście do modelu Creative Cloud dało nam szerokie pole do tworzenia innowacji i przyciągania nowych użytkowników. Wierzymy, że Adobe Voice i inne mobilne aplikacje, które pojawią się wkrótce, podtrzymają ten pęd, który obecnie widzimy.

Przydatne linki:
• Prezentacja Adobe Voice: www.youtube.com
• Krótki przewodnik po Adobe Voice: www.youtube.com
• Adobe Voice dla edukacji: www.youtube.com
• Adobe Voice dla firm: youtu.be
• Adobe Voice dla organizacji non–profit: youtu.be
• Adobe Creative Cloud: www.adobe.com

Adobe Voice – szablony


Dostępność
Adobe Voice jest dostępny do bezpłatnego pobrania z App Stroe. Aplikacja działa z tabletami iPad 2 lub nowszymi i systemem iOS7.

Więcej informacji o Adobe Voice: getvoice.adobe.com.

Zobacz także:
Wyniki konkursu "Kolor, kształt, faktura!"
Canon partnerem 11. Planete+ Doc Film Festival
Bezpłatne warsztaty artystyczne – spotkania w Szkołach Artystycznych ROE
Nowy system Leica T – fotografia w najczystszej postaci
Wyniki konkursu "Znienacka, z zaskoczenia, z ukrycia..."
Wyniki konkursu "Zimo, gdzie jesteś?"
Adobe Lightroom mobile - cyfrowa ciemnia dla iPada
Photoshop Lightroom 5.4 i Adobe Camera RAW 8.4
Adobe Camera RAW 8.4 - wersja Release Candidate
Adobe Photoshop Lightroom 4 - co nowego?
Adobe Photoshop CS6 - co nowego dla fotografa?
Adobe Photoshop Elements 8 PL – co nowego?
Adobe Lightroom – ciemnia cyfrowego fotografa, cz. V

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.622s.