Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Sztuka  >  Kalendarium  >  Festiwal TERRA


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Wartość przysłony f/1.0 nie jest graniczną (najmniejszą) wartością ciągu przysłon, i że istnieją obiektywy większej jasności niż 1:1.0?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Festiwal TERRA
Dodał: Błażej Organisty
Miasto: Warszawa
Lokalizacja: Kino Wisła
Ulica: Plac Wilsona 2
Termin: 03.12.2016 – 04.12.2016
Adres WWW: www.festiwalterra.pl

« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »
Przez dwa dni Festiwalu Slajdów Podróżniczych TERRA (3-4.12.2016 r.) miłośnicy podróży zobaczą zdjęcia wyświetlane na wielkim ekranie i usłyszą pełne emocji opowieści fotografujących podróżników i fotografów. Organizatorami wydarzenia są Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie, podróżnicy, fotografowie, organizatorzy wypraw trekkingowych w Himalaje.

W tym roku wielokulturową mozaikę i krajobrazy pogranicza wschodniej Turcji pokażą Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie. Uczestnicy zobaczą ślady starych kultur, chrześcijańskie kościoły i seldżuckie zabytki, oraz krajobrazy wybrzeża Morza Czarnego, wschodniej Anatolii, pustynnego płaskowyżu Tur Abdin i okolic jeziora Van.

Turcja, fot. Andrzej Mazurkiewicz


Razem z mieszkającą w Gruzji Magdaleną Konik goście powędrują szlakiem kaukaskich plemion, dla których wolność i tradycja są najważniejsze. Będą próbowali zrozumieć niełatwą historię przepięknego wielonarodowego Kaukazu.

Gruzja fot. Magdalena Konik


Uczestnicy dowiedzą się, jak leśnik Piotr Horzela trafił na Polarną Stację Antarktyczną. Przeżyją z Piotrem najdłuższą zimę w jego życiu spędzając 1,5 roku w Antarktyce pracując, podziwiając krajobrazy i obserwując zwierzęta.

Antarktyka fot. Piotr Horzela


Wyruszą w niełatwą, czteromiesięczną wędrówkę przez Himalaje Nepalu. Przewodnikami będą Joanna Lipowczan i Bartosz Malinowski, którzy jako pierwsi Polacy przeszli Wielki Szlak Himalajski pokonując dystans 1700 km.

Wielki Szlak Himalajski fot. Bartosz Malinowski

« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »

Powrót do listy
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.098s.