Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Publikacje  >  FotoGeA.com we wrześniu – z nosem w gwiazdach


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą cyfrową lustrzanką, która umożliwiała swobodny podgląd fotografowanej sceny w każdych warunkach był Olympus E-330?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

FotoGeA.com we wrześniu – z nosem w gwiazdach
Dodał: Marcin Pawlak 13.09.2011
Wrześniowy e-magazyn FotoGeA.com o fotografowaniu i podróżach można już pobrać z sieci. Przynosi między innymi barwne relacje z podróży po Norwegii, Kubie, Berlinie, Włoszech, oraz z wyprawy nad Biebrzę. Dzięki FotoGeA.com zaglądamy także w kosmos za sprawą oryginalnych zdjęć wykonanych z ogromnych teleskopów pracujących w odludnych zakątkach Chile.


Wrześniowy, liczący ponad 100 stron, numer FotoGeA.com otwiera relacja z wyprawy przez Norwegię od jej południowych krańców po sam Nordkapp! Z aparatem po centrum Berlina wędrował Grzegorz Lityński i teraz podpowiada, gdzie można odszukać ciekawe ujęcia. Swoje przygody z podróży po Kubie relacjonuje Mateusz Wykurz.


Dzięki teleskopom z pustyni Atakama w Chile zaglądamy w głębię kosmosu. Na zdjęciach wykonanych za ich pomocą otwierają się przed nami nieznane i dalekie światy!


Kuchnia południowych Włoch jest nie tylko smaczna ale fotogeniczna, co udowadnia w swoim artykule Beata Kowalewska. Wyjazd nad Biebrzę to propozycja na udany plener w Polsce.


O fotografii i fotografowaniu traktuje felieton Wojciecha Walczuka. W dziale FotoPorady – praktyczny poradnik Marcina Dobasa "Panoramy w fotografii podróżniczej". Mamy też krótki przegląd nowości sprzętowych z dziedziny fotografii. Wszystkie artykuły jak zwykle w FotoGeA.com są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Po prostu: dobre zdjęcia to wizytówka i jeden z atutów miesięcznika.


Ciekawie prezentuje się także rubryka "Plusy dodatnie i plusy ujemne" (w tym numerze ma aż 4 strony) , w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.


FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera. Warto dodać, że FotoGeA.com świetnie prezentuje się na tabletach takich, jak np. iPad czy Samsung Galaxy.


Miesięcznik stworzyła wiosną 2010 r. grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje: fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Tak właśnie powstał tytuł miesięcznika FotoGeA. W czerwcu tego roku portal Fotoblogia.pl uznał FotoGeA.com za jeden z 5 najciekawszych polskich internetowych magazynów o fotografii. Natomiast w sierpniu FotoGeA.com został wyróżniona jako "Wybór Ekspertów" w rankingu e-magazynów ukazujących się w sieci dokonanym przez miesięcznik "PRESS".


FotoGeA.com jest magazynem skierowanym do szerokiego grona fotoamatorów i miłośników podróżowania. Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: www.fotogea.com i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając tylko swój mail i imię).
 
Pod adresem www.fotogea.com działa redakcyjny blog. Natomiast pod adresem www.fotogea.com dostępne jest archiwum z poprzednimi wydaniami tego interesującego magazynu.

Strona magazynu: www.FotoGeA.com

Zobacz także:
Perła Indii w obiektywie Akademii Nikona
Nowe oprogramowanie obiektywów Panasonica
Wacom Cintiq 24HD – ekran dotykowy dla profesjonalistów
NiSi – nowa marka filtrów dostępna w Polsce
Pentax Optio RZ18 – ultrakompaktowy aparat z 18-krotnym zoomem
Rusza jesienny nabór na WarsztatyFotograficzne.pl
SMX-F70 - pierwsza w historii kamera SD z matrycą CMOS
Sony Alpha NEX-5N: pierwsze wrażenia i zdjęcia testowe
Test amatorskich lustrzanek Nikona, cz. IV: Który model jest najlepszy dla Ciebie?
Test amatorskich lustrzanek Nikona, cz. III: Nikon D7000 – ma wszystko, co trzeba
Test amatorskich lustrzanek Nikona, cz. II: Nikon D5100 – można poszaleć
Test amatorskich lustrzanek Nikona, cz. I: D3100 – po prostu rób zdjęcia
Wiem, co kupuję: monitor dla fotografa
TEST: AF-S NIKKOR 50 mm f/1.8G - nowe wcielenie klasyka

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 3.01s.