Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Sony SLT A33 kończy karierę


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Założenia standardu Cztery Trzecie nakładają konstruktorom szczególne ograniczenia na dowolność konstrukcji obiektywów systemowych, dzięki którym nawet obiektywy szerokokątne umożliwiają uzyskanie poprawnego obrazu w każdym miejscu matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Sony SLT A33 kończy karierę
Dodał: Marcin Pawlak 04.04.2011
Amatorski aparat cyfrowy z półprzepuszczalnym lustrem, Sony A33, zostaje wycofany z produkcji – tak wynika z informacji zamieszczonej na japońskiej stronie producenta.


Latem zeszłego roku firma Sony zaprezentowała dwa nietypowe aparaty wyposażone w półprzepuszczalne lustro. Jak wynika z informacji zamieszczonej na japońskiej stronie producenta, tańszy z nich, model A33, właśnie wychodzi z produkcji – po zaledwie siedmiu miesiącach od premiery.

Sony SLT A33


Strona producenta: www.sony.pl

Zobacz także:
Using the Ezybox Mask Strips - nowy tutorial Lastolite
Nowe drukarki kolorowe A4 KYOCERA MITA
Opóźnienia w dostawie obiektywów Tamron
Niezwykłe krajobrazy – niezwykłe warsztaty
Carl Zeiss zapowiada nowe mocowania obiektywów kinematograficznych Compact Prime CP.2
BenQ GL2440HM – monitor full HD LED
Prezentacje 3D/360° PRODUKTÓW w internecie - SZKOLENIE
Otwarcie wystawy fotografii dzikiej przyrody
Firmware 1.0.9 dla Canona EOS 60D
Sony A33 - pierwsze wrażenia i przykładowe zdjęcia

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.497s.