Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  BenQ MX613ST – duży obraz w małych salach


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

BenQ MX613ST – duży obraz w małych salach
Dodał: Marcin Pawlak 07.03.2011
BenQ wprowadza na polski rynek nowy model uniwersalnego, krótkoogniskowego projektora XGA dla szerokiego grona odbiorców domowych oraz małych i średnich firm. Może on wyświetlać filmu z nośnika USB, a opcjonalny moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodową transmisję obrazu z komputera do projektora.


BenQ MX613ST korzysta z technologii DLP, ma podstawową rozdzielczość XGA (1024x768), może jednak współpracować z urządzeniami zewnętrznymi o innej rozdzielczości - full HD, a nawet do maksymalnej rozdzielczości UXGA (1600x1200) pikseli. Jest on w pełni kompatybilny ze standardem HDTV: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Standardowo obraz ma proporcje 4:3, a maksymalna przekątna obrazu na ekranie to 300 cali (750cm). Kontrast obrazu to 5000:1, przy jasności 2800 ANSI lumenów.


Zastosowanie technologii BrilliantColor (Texas Instruments) pozwala uzyskać lepszą jakość prezentacji o jasności zwiększonej o 50% przy lepszym odwzorowaniu średnich tonów kolorów, szczególnie dobrze jest to zauważalne przy odtwarzaniu filmów oraz wyświetlaniu zdjęć. Funkcja 3D Color Management pozwala na niezależną zmianę parametrów kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp, dając użytkownikowi bardzo szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu.


Dzięki wysokiej jasności wyświetlanego obrazu, projektor pozwala na prezentację bez zaciemniania pomieszczenia. Jednocześnie zestaw łatwych w użyciu funkcji takich jak np. ustawienia parametrów dla konkretnych aplikacji i zastosowań, pozwala na natychmiastową optymalizację jasności, nasycenie kolorów i kontrastu, wysoką wydajność np. w wykorzystaniu do gier komputerowych.Modele z krótkoogniskowym obiektywem rozwiązują istotny problem – wyświetlania obrazu dużego formatu w pomieszczeniach lub krótkim dystansie między projektorem a ekranem.
 
Projektor doskonale współpracuje z interaktywnymi tablicami – nauczyciel czy prelegent nie jest oślepiany w czasie prowadzenia zajęć, a jego cień nie zasłania ekranu.

USB Display
Wbudowany czytnik pamięci USB i funkcja USB Display umożliwiają używanie projektora bez podłączania do komputera – obraz wyświetlany jest bezpośrednio z nośnika pamięci podłączonego do gniazda USB.Bezprzewodowa komunikacja z komputerem - opcja
Po zakupieniu dodatkowego modułu Wi-Fi, wielkości pendriva, uzyskujemy możliwość bezprzewodowej transmisji obrazu z komputera do projektora. Pozwala to uniknąć plątaniny kabli, a co ważniejsze możliwość ustawienia komputera w dowolnym miejscu sali, a nie
w pobliżu komputera.

Strona producenta: www.benq.pl
Cena: 2329 zł
Gwarancja: 36 miesięcy w systemie door-to-door, (12 miesięcy lub 2000h na lampę)

Zobacz także:
Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC – wersja finalna
Fotograficzne ''Sny" Anny Edyty Przybysz
"Odmówić aktualności" - drugi wykład Krzysztof Pijarskiego
Rozstrzygnięcie konkursu ''Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!''
Olympus - nowy firmware dla aparatów E-5, E-PL2 i XZ-1
Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim
Zaczarowana różdżka – warsztaty z retuszu fotografii archiwalnej
Fomei obniża ceny
Fotografie Gór Fogarskich w czerni i bieli
DxO Optics Pro 6.5.5 – nowe korpusy i obiektywy
Panasonic prezentuje nowe, szybkie karty microSD
BenQ MS612ST – krótkoogniskowy projektor SVGA
BenQ dzieli się swoją wizją przyszłości

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.10.2018]
Autor:
Paweł C.
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.672s.